Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondolnátok ha a fizetést...

Mit gondolnátok ha a fizetést 3 hetes csúszással kp-ben alacsony címletben kapnátok meg? 1000 és 500 ft-ban?

Figyelt kérdés

Mit gondolnátok erről? Szar alacsony bér, és most szept végén adták oda az augusztusi bért, amit ugye szept 10-ig kellett volna. De nem elég hogy csúsztak 3 hetet, a fizetést egy borítékban összevissza gyűrt alacsony címletekbe kapnátok meg. 1000 ft, 2000 ft, sőt még 500 ft-os is. Csak úgy dagadt a boríték de nem azért mert sok volt benne, hanem azért mert az a gyér kis bér (részmunkadiő) ilyen 1000 meg 500ft-ban volt benne.


Mit gondolnátok erről az egészről?


2018. szept. 28. 18:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Azok az SSC-k niért is olyan nagy számok???
2018. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nem nagy számok de nem is 100 nettót fizetnek
2018. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Mi a baj a kérdezővel?


Az, hogy ő a munkaügyis troll. Kitalál munkaügyi vonalú történeteket, majd felteszi a felesleges kérdéseit.

Mi, akik ezen az oldalon sokat időzünk, már a kérdéséről is megismerjük.

Le is szokott bukni, mint most is. Elfelejt átjelentkezni az egyik "énjéből" a másikba. :) :)


Aki ritkán jár fel ide, az még nem ismeri...

2018. szept. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"És mit mondtak amikro szóltál? KItaláltak valami kamut indoknak, vagy egyszerűen közölték (mint itt) hogy "ez van nem tetszik majd elmész"?"


Ez utóbbit mondták. Nekem meg nem tetszett és elmentem :-)

Most van másik, de már 1 hónap után hallom vissza, hogy nem olyan jól dolgozik, mint én :-)


Nem baj, majd a munkáltatók is talán lassan eljutnak oda, hogy meg kéne becsülni az em,bert, ha már a szívét-lelkét kiteszi.

(bár a megbecsülés még mindig nem nagyon megy a munkáltatóknak - hiába van munkaerőhiány bizonyos szektorokban.)

2018. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

"is talán lassan eljutnak oda"


Ne légy naiv. Nyugaton ide már 50 éve eljjutottak itt nálunk szarföldjén 50 év múlva se fognak-

2018. szept. 29. 08:31
 36/40 A kérdező kommentje:

"bizonyos szektorokba"


Bizonyos szektorokban. És ahol nincs? ott minek becsülje meg, elmegy egyik lesz 10 másik helyette.

2018. szept. 29. 08:32
 37/40 anonim ***** válasza:

# 33


Igen, vicces volt, hogy én védem meg és nekem válaszol úgy, hogy elfelejt átjelentkezni.



Én csak mostanában időzök itt sokat, mert fél éve nem kellek 400 ezerért megcsinált, piacképesnek hazudott és tűnő képzettségekért.

:D

2018. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
52%
Akkorlets go, miért nem mész külföldre?
2018. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

" mert fél éve nem kellek 400 ezerért megcsinált, piacképesnek hazudott és tűnő képzettségekért.


:D"


Csak nem cisco network academy CCNA és hasonló???


olyan nekem is van amikor én letettem még nem 400 volt, "csak" 250 + vizsgadíj (laza 300....) és mindenütt azt olvastam hallottam, hogy iylen piacképes és 1-2 hónapon belül elhelyezkednek vele... 2015ben tettem le soha sehova nem kellettem vele. Egy napot se dolgoztam vele.

2018. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Rotty...
2021. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!