Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ekézik, aki elégedetlen...

Miért ekézik, aki elégedetlen a munkájával, fizetésével, reményvesztett, nem olyan tehetséges, büfészakot végzett stb?

Figyelt kérdés

Nem úgy működik, hogy amennyiben nem tetszik a munkánk, csettintünk és lesz jobb.

Csettintünk és elvégzünk egy ezredik tanfolyamot, amivel immáron lesz munkánk.

Kiszipolyozó munka mellett 90-es IQ-val otthon megtanulunk programozni egyedül.

Nem mindenkinek jó a nyelvérzéke.

Vannak Aspergeresek, különböző személyiségzavarokban szenvedők, testi gondokkal rendelkezők, súlyosan önbizalomhiányosak....


2018. szept. 28. 19:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
munkaügyis troll...
2018. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
azért mert a világ igazságtalan és mindenki gonosz, én sajnállak és együtt érzek veled /cry
2018. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pont erre gondolok, mint az első 2 komment
2018. szept. 28. 19:25
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
így van szomorú az életed, főleg, hogy alegnagyob örömöd az hogy itt kamukérdezz..,
2018. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Amennyi gyűlöletet, lenézést kaptam ezen az oldalon, mert környezetmérnök szakot végeztem, utána 2 pénzes OKJ-t, jogsit, csak már fáradt, kimerült, totál reményvesztett vagyok...

Egyébként most, ha behívnak, 200 km-re is elmegyek interjúra, ha felvesznek, költözöm, otthagyva családod, barátokat, Aspisként, változásokat nehezen tűrőként, mert annyira nincs lehetőség...

2018. szept. 28. 19:30
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
akkor minek kédezel?
2018. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azért, mert kíváncsi vagyok, miért ilyen lenézőek, bántóak a válaszolók.



Baráti köröm, huszonévesek,, Budapest:

Fizu nettó 100-150 ezer, jó esetben plusz Cafeteria.

-kasszás

-pékségben eladó

-árufeltöltő

-vonattakarító

-adatrögzítő



Aki minket bánt, az Magyarországon él és ma, 2018-ban?

2018. szept. 28. 19:37
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős kell, aki be tud nyomni x helyre.

Hozzánk is gy jött vagy 3 dolgozó, hogy ott dolgozik a valamilyen rokona...Ja bocs, ez nemcsak "sima" ismerős, hanem "rokon".

vagy kellendő képesség kell hozzá, hogy kapkodjanak az ember után.


És hogy miért ekézik? Biztos azért, mert azt gondolják, hogy: óhát tanulj b+ és lesz jobb állásod.

Van ismerős, aki tanult(nem büfészakot), de jelenleg batíntottként szív valahol, akár úgy, hogy egyik napról a másikra jelentik be a 12 órát, ezzel elvéve a hétvégét is akár.


És amikor az ember hazaesik fáradtan 12 óra után, akkor kb. csak arra van ideje, hogy betömödje a fejét kajával, utána talán dől az ágyba- nem mindenki van otthon 10 perc alatt. És ugye vannak vidéki emberek, akiknek mondjuk kocsijuk sincs, meg bicikli is kérdéses, akkor azoknak még rosszabb.


Akik testi gondokkal rendelkeznek, mehetnek leszázalékoltnak és ha bizonyos % megvan, máris kellendőek lesznek a munkáltatók számára.


Ja és visszatérve...azért ekézik, mert nem hiszik el, hogy nincs jó nyelvérzék...Simán csak lustáknak lesznek itélve, mert ugye "élet maga a küzdelem"és Madűch tragédiája is hasonló(?) gondolattal zárul: küzdj és bízva bízzál. (Most nem nézem meg, de talán nem tévedek nagyot ezzel a mondattal, ami a küzdésre bíztat)

2018. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Igen jó nyelvtudással egy SSC-be csak simerős által lehet bekerülni, igazad van!
2018. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Elvégeztem két OKJ-t, egy csomó pénzért, ami így nem ruhára, műkörömre ment vagy egyéb luxus dologra.

Letettem a jogsit és vezetgetek is, bem eleget, de 200 km-re is voltam már többször is.

Jelenleg angolozgatok és programozást tanulok, bár utóbbival nem tudom, mi lesz, nekem nem túl sok az IQ-m - ugyanakkor ez érdekel, műszakias lány vagyok. Emberekkel pl nagyon nem akarok foglalkozni.

Persze a 9 óra monoton meló után hulla fáradtan érek haza, semmihez sincs erőm. Barátok, család, sport, hobbik (kreatív hobbijaim vannak) és tanulás azért legyen.


Egyetem alatt TDK, hosszabb szakmai gyakorlat, jó tanulmányi eredmény, szakmai önkénteskedés megvolt.



Ez nem önsajnáltatás... Illetve az, de tudván, hogy másnak is sz.r.



Viszont amire ki akarok lyukadni: ki is a lusta?

2018. szept. 28. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!