Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 éves B kategóriás jogosítván...

1 éves B kategóriás jogosítvánnyal, kevés vezetési tapasztalattal van esély rá, hogy egy cég felvesz sofőrnek 3,5 tonnás furgonra?

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos van, de minimális. vagy van az unix féle modell, hogy szépen leraksz x összeget az autóra, amiből ha gáz van, casco önrészként felhasználják.
2018. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja értem

Bar igy hogy most munkaerőhiány van lehet felvennének.

2018. szept. 30. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, munkaerőhiány van hivatásos sofőrökből C, C+E, D kategóriában.


B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőrökből nincs hiány...oda, ahova kezdő sofőrt is felvennének, ott bajok vannak.


lehet egy lelakott szar autóval kéne dolgoznod, ami ritkán lát szervizet és mindezt lóf:sz pénzért vagy reggeltől estig.


ott vannak a pékségek is...oda tuti felvennének.


én régebben 1x megnéztem. hajnali fél2es kezdés, de fél5kor ment volna a tényleges kiszállítás. előtte kenyeres ládákat meg minden szart kellett pakolászni, előkészíteni, ha azzal kész voltam, még nekem kellett szeletekre is vágni a pizzát meg a kenyérlángost...utána 3-4 boltba 1 óra alatt kidobáltuk az árut és vissza az üzembe...ott, ha van valami tennivaló, befogtak...söprögetés, mindenféle baromság...ott hagytam ott őket a p_csába. este fél6ig lett volna így a munkaidő, természetesen 6 órára bejelentve...


na ilyen helyre tuti felvennének kezdőt is, mert értelmes ember nem marad ott.

2018. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak pékség meg unix jöhet szóba?
2018. szept. 30. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy ha szerencséd van, akkor találsz egy egészen élhető helyet is. benne van ez is, csak minimális az esély rá, mert oda jelentkeznek sokkal tapasztaltabb B kategóriával rendelkező sofőrök is.
2018. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja értem köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 1. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Unix....régebben többször jelentkeztem autószerelői, meg autóelektronikai végzettségemmel...te szerinted felvettek?

Ááááá dehogy....pedig 12 éve van jogsim....

Bő 2 hete az intercarshoz adtam be....azóta sem szóltak...


B kat-tal az a baj hogy már szinte mindenkinek van. És csak jobb ezzel dolgozni mint a 3 műszak a gyárban. Ezért van ha találsz is munkát vele nem sok pénzre számíthatsz (sokan gondolkodnak így ami logikus is). Ritka a jó munka, jó fizu B kat-tal.

2018. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!