Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Árufeltöltők! Ti hogy csináltá...

Árufeltöltők! Ti hogy csináltátok, hogy felvegyenek dolgozni? Mi volt a titkotok? Hogy kelthetnék jó benyomást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itt vagyok érettségi végzettséggel (22/L), és már több mint egy hónapja vadászom árufeltöltő állásra. Kb. 4-5 helyre beküldtem már az önéletrajzom (online álláshirdetőkön keresztül vagy az áruház honlapján), de ezek közül csak egyetlen egy helyre hívtak be interjúra, sehova máshova nem.

Abban az egy nagykereskedésben (amúgy pont azt szeretném a legjobban) két hete voltam és azt mobdták, kb két hét múlva hívnak, de nem hívnak. Szerintem nem is fognak, mert úgy érzem, elszúrtam az interjút.

Ti mit írtatok az önéletrajzba, amivel jó benyomást keltettetek? Vagy mit mondtatok az állásinterjún, hogy szimpatikusak legyetek?

Próbálkoztam én már motivációs levéllel is, soroltam, miért lennék szuper árufeltöltő (pl megbízható, terhelhető, heti 7 napban ráérek dolgozni, szívesen túlórázok, igényesen dolgozok, mindig a munka az első, stb), de ez sem érdekelt senkit.

Kifogytam az ötletekből, fogalmam sincs, hogy hívhatnám fel magamra a cégek figyelmét és hogy nyerhetném el a bizalmukat.

Kérlek, akinek van ebben tapasztalata, az ossza meg velem, hogy ti mit és hogyan csináltatok, amivel sikeresn kiválasztottak titeket interjú után (és amúgy mennyi idő után jeleztek vissza?), vagy egyáltalán hogy behívjanak interjúra. Mi a titkotok? Vagy én mit rontok el ennyire, hogy egy interjúra se adnak esélyt a legtöbb helyen? Vagy az interjún mi lehetett a baj velem, mi az a plusz, amit elvárhatnak, és esetleg az hiányzott belőlem?

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. okt. 2. 14:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most értem vissza a javításból.

Hol is kezdjem?

A nőknek nem pl az italokat adják, hanem a könnyűárus részeket, és amúgy én már olyat is hallottam, hogy sokszor vesznek fel nőket.

És sajna nem vagyok 50 kg.

20-as válaszoló: heti 6 napot már dolgoztam (és 7-et nem várak el), és annak is volt fizikai része, igaz, nem pont így. Rendes 8 órás volt, és kajálni is csak pár falatot meló közben, mert nem akartam az időt húzni félórás ebédszünetekkel. És onnan nem kirúgtak, hanem először tanultam aztán elköltöztem!

Az irodai munkát is sokszor néztem, ugyan elég egy sima érettségi sok helyre, viszont erős számítógépes ismeretelet várnak el. Ez sajnos hiányzik (mobilneten túl semmit se értek a technikához).

A lakhelyemen a Tescoban nem is volt kiírva az álláshirdetésbe. 3 nagykerben és az Auchanban volt kiírva, azokat meg is pályáztam. Az egyik nagykert (ahol interjún voltam) tegnap hívtam fel: elvileg jövőhéten lesz eredmény, most még interjúztatnak. A jövőhetet még kivárom, ha nem hívnak, megyek a többibe.

Más melókat is próbálok nézni, ilyen betanítottakat, egyik nap láttam is egy jót, azzal is majd megpróbálkozok.

2018. okt. 4. 17:11
 22/35 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted, hogy nem vagy 50 kiló? Az alatt vagy?
2018. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a súlyomat részleteznem kéne kedves hozzászóló
2018. okt. 4. 18:24
 24/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha me bántottalak a kérdéssel... Csak segíteni akartam illetve okot találni miért nem vesznek fel. Pl, ha 45 kiló vagy az egy ok lehet...
2018. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Jó, bocs, ha félreértettem, csak kaptam én itt már hideget-meleget.

Kb egy 10-essel több, pont egészséges

2018. okt. 4. 21:02
 26/35 anonim ***** válasza:
Szia. Pár nap de inkább 1-2 nap után jelentkezniük kellene. Ha fel akarnak venni. Senkire ne várj 1 napnál többet. Az meg, hogy hetekig vársz egyenesen őrültség és naivitás. Keress más helyet. Amúgy a hiperekben tényleg komoly állásinterjú van gestapo szintű. Szinte röhej de ez van.
2018. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
egyre inkább azon tűnödöm akik egy elszúrt élet után még dolgozni szeretnének, alkoholisták, drogfüggők hajléktalanok azok mit csináljanak , hogy a társadalom befogadja őket, ha ilyen "interjúk" előszűrések meg ilyesmik vannak. Tökéletes önéletrajzokat, meg motivációs leveleket kell írni meg tökéletes életutat kell bemutatni mintha tökéletes társadalomban élnénk, nevetséges és gusztustalan hozzáállás.
2018. okt. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Mégegyszer bejutok egy ilyen hiperbe szembe köpöm az "interjúztatót" :D
2018. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Akkor a jövőhetet meg se kéne várnom? Van még pár hely, ahova mehetek (ahova még nem hívtak be CV alapján), csak, ha már ennyire mondtam nekik, hogy mennyire szeretnék náluk dolgozni, akkor nem akartam én lelépni. De mivel már egyre szorít az idő, akkor nem várhatok rájuk.
2018. okt. 5. 06:48
 30/35 anonim ***** válasza:
Felvettek?
2018. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!