Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mester MSc diplomával mennyi...

Mester MSc diplomával mennyi volt a kezdő nettó fizetésed?

Figyelt kérdés
Mit dolgozol? :)

2018. okt. 19. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
2016ban tettem le egy msc-t azóta is ott dolgozom ahol azelőtt a fizetésem semmit se változott, az msc-s diploma meg rohad a fiókban semmit se tudtam vele a mai napig kezdeni.
2018. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kevés helyet leszámítva, ahol egyfajta belső bértábla szerint mennek a fizuk a bsc/msc nem oszt, nem szoroz fizetésben.


Amúgy 300e nettó körül kezdtem 2015-ben.

2018. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Na most akkor pl....


nem rólamn van szó ez esetben de ismerősöm Andragógia Bsc után rátolt egy msc-t is... szerintetek mire ment vele? kitaláljátok?

2018. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Na meg olyat is hozok akár aki Msc-vel közmunkázik mert semmit se talált így jobb híján havi 57-ért közmunkázik.
2018. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Minden hasonló jellegű kérdésre egy nagyon egyszerű és helytálló válasz van: munkahelytől függ.
2018. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt én értem, hogy munkahelytől függ, meg vannak kivételes esetek stb! :) De a kérdésre eddig alig kaptam választ :/
2018. okt. 19. 23:22
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Már miért nem kaptál választ? Az volt a kérdés mennyit keresel kezdőként mester diplomával? Na kérdezd meg azt aki közmunkázik mesterrel hogy mennyit keres! Kérdezd meg! 57.000-et /Hó és parkot gerebléyzik! Na ez miért nem válasz?


Vagy itt vagyok én. Mennyit kerestem míg nem volt meg az Msc? Havi 180.000 bruttót egy állami hivatalban (MÁK) és mennyit most hogy kettő éven megvan az Msc? Havi 180.000 bruttót egy állami hivatalban (MÁK)....

EZ miért nem válasz a kérdésre? Ez volt a kérdés!

2018. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!