Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szobafestők (mindenről számlát...

Szobafestők (mindenről számlát adva) el tudnak érni napi 40-50 ezres nettó összegeket? Vagy ez irreális, még nagyvárosokban sem lehet ennyit keresni?

Figyelt kérdés
Egy-két év tapasztalat után, nem rögtön kezdőként.

2018. okt. 20. 23:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#7: nem érted. A kérdés nem arról szól, hogy nekem mi éri meg. Hanem arról, hogy egy festő mennyit tud keresni. És mint a te példád is mutatja annyira nem is sokat és még ezt is sokalják az ügyfelek. A legális napi nettó 40-50 ezer /fő szerintem ez alapján nem tűnik elérhetőnek.
2018. okt. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Simán, még többet is. De ahogy előttem is írták, ez nem olyan, mint egy alkalmazotti munkakör. Van amikor nincs munka (szerintem mostanság ritka az ilyen, főleg ha jó szakemberről beszélünk) valamikor meg nem győzik vállalni. Nővéremék gázszerelőt keresnek éppen mostanában és a legelső időpont amire vállalta a szerelő, hogy házhoz megy az február volt... szóval ennyire nincs szakember!
2018. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: de mégis hogyan? Értem én, hogy te és én is sokalljuk a napi 50 ezret. De ez általában két munkás díja. Ráadásul számla nélkül. Amiből fedezik azt a néhány napot is amikor nincs munka.


Szóval legálisan(számlával) és havi 20 munkanapra átlagolva és per fő! Hogyan is jön ki a napi 40-50 ezer "SIMÁN"?

2018. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Havi 1 millió bevétel. Manapság nem annyira nagy cucc egy vállalkozás esetében. Gondolj csak bele, elmennek kifesteni egy-két szobát 100 ezerért. Van 10 ilyen meló és megvan a havi bevétel. De ha minden munkanapra van egy hasonló festés akkor az 2 millió bevétel. Nyilván ebből lejön az adó ha ad számlát, illetve az anyagköltség (bár ezt a megrendelő szokta fizetni szerintem), és a kopó eszközök ára. De még így is brutális a bevétel.
2018. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy amit leirsz nem fér bele egy hónapba. :)
2018. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
10-20 szoba kifestése nem fér bele egy hónapba? Vagy nem az előtted kommentelőnek írtad ezt?
2018. okt. 24. 23:43
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen, nem fér bele, arra írtam. Nalunk nagyon szépen megcsinálták a szobát de nem két nap alatt! Lekaparták, lemosták a régi enyves festéket, többször glettelték, háló, élvédő, többször festés. Szóval nem tétlenkedtek, de ebből biztosan nem fér bele 10db egy hónapban.


Nem értem hogy gondoljátok, komolyan. Ráadásul ennyi munkánál nem kicsit elvisz az adminisztráció, munka felmérés, ajánlat adás is. Vagy arra külön ember, de az akkor megint csökkenti a pénzt.

Persze elérhető milliós fizu, ha vállalkozó vagy, felveszel festő szakmunkasokat és szerzed a melókat. Úgy igen.

De egy festő egyedül nem fog milliókat keresni.

2018. okt. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Jó ez rendben van, de te meg azt felejted el, hogy nem minden munka ennyire előkészítés és munkaigényes.


Gondolok - akár - a saját példánkra, ahol ugyan három nap alatt végzett a festő (festő alatt festőt értek, aki évtizedek óta ezt csinálja, ez a szakmája, nem kontárt, aki csak festőnek mondja magát, hanem ő valóban jó szakember), de nem kellett sok előkészítés, és így (előkészítéssel, hálózással, két rétegű festéssel) négy szoba is kész lett. Jó munkát végzett.

2018. okt. 25. 11:10
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha van nehany alkalmazottja a festonek, plusz o is dolgozik akkor eltudja erni.

Foleg ha keveset fizet az embereknek, nincsenek bejelentve rendesen csak 4 oraba, stb ahogy ez szokott lenni.

2018. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
de akkor is fel kell mérnie azt meg ingyen megcsinálja, elmegy vele pár órája, ki is kell oda menni és addig sem tud festeni
2018. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!