Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó vagy informatikus...

Programozó vagy informatikus vagy hasonló képzésnek mik a feltételei és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mennyi a fizetése az ilyen szakmáknak Mo-on, No-ban és az USA-ban?

2018. okt. 21. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig lehet, hogy a greenfox gyakorlatiasabb, korszerűbb tudást ad, mint 3,5 év egyetem.
2018. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért az OKJ sem ad gyenge tudást és az is 2 év. Vannak OKJ-t végzett jó szakember kollégáim. A 2 év képzés alatt is azt tanulják amit pl egy főiskolán csak "töltelék" tárgyak nélkül. Ezért csak 2 év. Persze gyakorlat is kell. Az OKJ-s kollégák se rögtön nettó 3-400 ezreket kezdtek el keresni viszont 2-3 év munka után már igen. Emellett az OKJ is hivatalosan elismert szakirányú végzettség. Van kolléga akit így vettek fel multihoz és olyan is akit neves magyar cégekhez. Persze pl. az USA-ba vagy egy másik EU országba nem tudom hogy lehet elfogadtatni egy magyar OKJ végzettséget. Az EU-ban szerintem esélyes hogy igen.
2018. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!