Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság van igény gyógytornás...

Manapság van igény gyógytornászra vagy lovasterápiára, viziterápiára?

Figyelt kérdés
Gyógytornász szeretnék lenni és esetleg később ha a gyógytornász szakot elvégezném lovasterápiával is szívesen foglalkoznék. Ismerősi körben van egy hölgy, tőle úgy hallottam többször is, hogy az országban kevés ilyennel foglalkozó ember van, viszont azt nem tudom kereslet lenne-e rá. Illetve mennyire éré meg a gyógytornászság vagy akár a terápia? Vagy akár a viziterápiára? És a másik, hogy a magán gyógytornászokra van igény? Az egy dolog, hogy már régen elhatároztam, hogy ilyennel szeretnék foglalkozni, de nem hátrány ha meg lehet élni belőle.
2018. okt. 23. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy autista kisfiam. Kisebb vagyont elköltöttem gyógytornászra, lovas terápiára. Vízi tornára és kutyás terápiára támogatott keretek közt tudtunk járni. De a lovas terápia is nagyon sokat segített. Azt fullba mi fizettük. A TSM gyógytornát is.
2018. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne igény! Jobban mint bármikor. Gyógytornászból elég sok van, de a különböző terápiákkal együtt szerintem elég jó szakmát kapsz.
2018. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!