Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha eljön az idő hogy közöljem...

Ha eljön az idő hogy közöljem hogy felmondok?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem másik munkahelyre azaz az egyik kék egyenruhás szervhez.Jelenleg szoc.otthonba dolgozok,amit meguntam.Szeretem csinálni,de nem az én világom.Egyenlőre esélyes vagyok,a pszichológiain kell már csak túlesni.Ha sikerül akkor kb 1 hónap múlva kezdődik a kiképzés.A munkahelyemen nem tudják,hogy közöljem mert nem akarok haragba lenni velük,mert rendesek voltak velem,meg van egy pici olyan érzésem hogy cserben hagyom őket ezzel,de én szeretnék karrier szempontjából az álmaim után menni.
2018. okt. 29. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szépen le kell ülni és ezt elmondani, amit leírtál.
2018. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elmondod nekik ennyi. Nem kényszeríthetnek arra, hogy maradj, ha meg szeretnél továbblépni miért ne tennéd? Ne legyél ennyire érzelmes ilyen téren, ez nem jótékonysági szervezet (mármint a munkahely és a munka világa).
2018. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem érzelmi kérdés, nem cserbenhagyás, ez egy felmondás, amire mindkét félnek számítania kell, ilyen a munkaerőpiac.
2018. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írásban közöld a munkáltatói jogok gyakorlója felé
2018. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beadod írásban a felmondásod és cső. Indokolni sem kell.
2018. okt. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!