Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vegyészmérnöki szakma velejáró...

Vegyészmérnöki szakma velejárói? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon sokrétű szakma, ahány cég, annyiféle munkakör, munkaidő, fizetés stb. Így nyilván nem lehet általánosságban jellemezni ennek a szakmának a velejáróit úgy, mint mondjuk a tanári szakmáét. Éppen ezért érdekelnének konkrét tapasztalatok, a szakmában dolgozóktól: kezdő és későbbi fizetés, munkaidő-szabadidő, stressz, munkakör, egészségre gyakorolt hatások.

2018. okt. 30. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

2007-ben br.150e-el kezdtem

2008-tól br.180e, 2010-ig maradt is

2010-2011 között álláskereső voltam

2012 br. 165e

2014-től br 180e

2016-tól napjainkig br. 186 500Ft


Fejvadászon keresztül max. 230e-es ajánlat jött eddig, de annyiért nem fogok felköltőzni BP-re.

Jelenleg számlákkal együtt 16e-ből kijön a lakhatás falun még télen is, rendben tartom a területet és a szomszédos házat, cserében nincsen bérleti díj.


A területgondozás, lenyírom a füvet, illetve ezt sem csinálom, mert lelegelik az állataim, rendezem a gyümölcsfákat és a kertet, a termés az enyém (ezeket a saját házánál is megcsinálja az ember).


7 év alatt 1-er láttam a tulajt.

2018. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

#1 Az inkább téged minősít, hogy közel 10 év munkaviszony és tapasztalat után a garantált bérminimumnál br. 10e forinttal sem keresel többet.


Kérdező: pl. itt egy sima, vegyésztechnikusi álláslehetőség, igaz technikus, meg 3 műszak, de ez is min. br. 400e-t igér.


[link]

2018. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszergyárban dolgozom 635 a bruttóm + Cafetéria + 13. havi + Prémium
2018. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!