Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ennyiert megeri...

Szerintetek ennyiert megeri skociaban maradni?

Figyelt kérdés
1 honapja kezdtem itt egy hotelben,mint felszolgalo.a semmi közepen van gyakorlatilag. November halott honap..meg az oktober pörgős volt..de kezdek ketsegbe esni alig van vendeg es oraberben vagyok. Mi van ha csak 200ezer forintnak megfelelo osszeget keresek. Ti mit tennetek maradnatok vagy hazamennetek? A gond hogy most karacsony előtt otthon sincs nagy valasztasi lehetőseg....

2018. nov. 6. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a lakhatásod biztosított, és a kajád / ruhád egyéb költenivalód kijön belőle, és még tudsz is félretenni - ha 50 ezret akkor annyit - akkor maradnék. Még úgy is jobb mint itthon... ne csak a fizetést nézd!! Az életszínvonalat, embereket, ott nincs cigány, nincs annyi bűnözés stb. mint itt...
2018. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A lakhatasom havi 120font es 3x etkezes egy nap..igazad van,hiszen otthon inkabb mínuszban voltam..itt nem költök semmire,ahol elek itt csak egyetlenegy bolt van a semmi közepen egy kis faluban.a hegyekben..meg h
2018. nov. 6. 19:47
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehat hiaba van penzem nem tudom elkölteni..a gond ahogy írtam..a semmi közepe és persze tarsul melle a mindennapi depresszios hangulatu idő is.
2018. nov. 6. 19:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, előbb-utóbb itthon is depressziós lennél... Nem tudom lány vagy fiú vagy de ha még nincs párod, érdemes lenne ismerkedni, barátkozni. Nem lenne rossz az állampolgárságra is gyúrni, más élne a lehetőséggel.


Meg aztán ki is lehet ott ruccanni néha (gondolom) más településekre, városokba. Nem kell ott 0-24 készenlétben lenni?

2018. nov. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon keveslem. De! Ha napi háromszori étkezés megvan, és nem nagyon mész sehova, akkor fixen el tudsz rakni 150-et. A kérdés az, hogy van-e értelme... Itthon is el tudnál rakni ennyit ha találsz egy jobb helyet, és itt van a családod és a barátaid is. Én nem vállaltam volna el ennyiért, de ha már ott lennék, akkor maradnék egy fél évet és gyùrnék a nyelvtudásomra.
2018. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Munkaközvetítő altal jöttem..nem gondoltam volna,hogy ennyire nincs itt forgalom. Okroberben meg 1200fontot megkerestem..a jövőre gondoltam,hogy ennyit fogok kb. Ha ennyire nincs vendég. Valo igaz nem költök...
2018. nov. 8. 19:01
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen csalad nelkul megfizethetetlen... ezert is keresek masikat folyamatosan

.ha mar itt vagyok..nem akarok haza menni..

2018. nov. 8. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 megint csak egy a sok süketelő közül...


Kereshetsz itthon is 3-400 ezret, ja igen, csak 12 órában megállás nélkül, mindenféle pótlékkel. Azt is tedd hozzá légyszíves.


Biztos azért keresnek itthon mindenhol pincért, ilyen-olyan vendéglátóst mert olyan jól megfizetik.


Én azt mondom örülj hogy ott lehetsz. Mint már írtam, ismerkedés, és nyelvtudás szerzés, és hidd el ha haza is jössz, vissza fogsz menekülni oda...

2018. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.akkor te így is bevallalnad?
2018. nov. 9. 11:43
 10/10 anonim válasza:

Én a helyedben maradnék, ha a felét félre tudod tenni biztosan. Aztán ha már megszoktad az ottani viszonyokat könnyebb másikat keresned.

Nem tudom, hogy az angolod mennyire jó, de az sem utolsó, hogy tudod gyakorolni. Itthon nehezebb.

Megkérdezhetem egyébként milyen munkaközvetítő által kerültél oda?

2018. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!