Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Migrációs diplomával mennyit...

Migrációs diplomával mennyit lehez keresni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 14:33
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Biztos,hogy adnak ÁKK-n kollégiumot?Nemrég beszéltem itt 2 ÁKK-s csajjal is,egyik sem kapott kollégiumot.

Van egy OKJ-m de nem tudok vele elhelyezkedni.Azt is jó szarul választottam.

Az önkormànyzatokhoz,kormányhivatalokhoz felvételi követelményként jogi,államigazgatási vagy rendészeti felsőfokú végzettséget várnak el.Migrációssal nem vennének fel?Az rendészeti felsőfokú végzettség.

Én nem mondom hogy olyan jó a migrációs szak,nem akarok oda menni.De jobb lehetőségem nincs.Jogásznak nincs meg a pontom és nincs pénzem albérletre se.

2018. nov. 15. 16:00
 22/22 A kérdező kommentje:

És az RTK-s biztonsági szak jó alternatíva lenne?Elmennék vele közterületfelügyelőnek.

Az RTK az egyetlen ahol biztosan adnak kollégiumot,olyan szakot nem érdemes megjelölni,ahol albérletben kell laknom,nincs rá pénzem

2018. nov. 15. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!