Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az mennyire gáz ha kukás...

Az mennyire gáz ha kukás akarok lenni?

Figyelt kérdés

A tanáraim elmondása szerint egy egész jó képességű srác vagyok , komolyabb dolgokra is képes lennék. De nekem kiskorom óta álmom abban a narancssárga ruhában a kukásautó hátulján ácsorogni. Mindent feladnék érte. Mi a véleményetek? Kell hozzá valami különösebb képesítés?


17/F


2018. nov. 10. 20:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
55%
Remélem vicc
2018. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem gáz. Nem hinném, hogy nehéz bekerülni.
2018. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Felénk a sima kukások egy szürke kukásautóval járnak. Ráadásul nincs hozzá emelő, kézzel emelgetik a kukát és szórják be a kocsiba a hulladékot.

Általában nem épp a jó képességű emberek fordulnak meg ott, láttam már 1-2 cigót is köztük.

Ha kicsit értelmesebb vagy, akkor nem biztos, hogy jó társaság lenne az neked.

Plusz hamar kikészülsz fizikailag.


Nálunk amúgy csak a szelektívesek járnak narancssárga kocsival.

2018. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2018. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

A Gansta is az akart lenni :D nyilatkozta egyszer


Amúgy sztem gáz, az ilyen melokat is meg kell csinálni

2018. nov. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz. Vannak akik nem zárkóznak el a munkától, elég nekik az, hogy legyen valami. kb bármi. Próbáld ki, majd ha nem tetszik, akkor pedig legalább tudni fogod, hogy itt az ideje új dolog után keresni. Azt nem mondom, hogy majd önéletrajzba írd bele, de a lényeg az - és tudom, hogy ez elcsépelt szöveg -, hogy abban dolgozz, amiben szeretnél. Én egyébként ismertem olyat, aki takarító akart lenni mindenáron, azt mondta, dolgozott is benne, azt mondta, hogy munka közben, mintha relaxálna, kb 3 hónapig csinálja ezt a munkát, utána azt mondta, hogy mostmár megértette, hogy miért kellett benne dolgozni ahhoz, hogy megértse, többre ,,hivatott'' egyébként azóta már más munkát végez, amihez több ,,agy'' szükséges.
2018. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

A pici fiam is lelkesen nézi őket minden héten, de azért remélem idővel kinövi. :))


Én amúgy kicsit megértelek valamilyen szinten. Gyerekként én újságot akartam kihordani. Felnőttként aztán végre kipróbáltam egyszer. Egy hét elég is volt belőle :)

Van más, jol fizető munkám de mellette jó volt kipróbálni.


Lehet neked is csak ez kéne. Tanulj tovább és próbáld majd ki valahogy ezt a régi vágyad is. Lehet neked is elég lenne belőle néhány nap munka.

2018. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Most emelték nekik a kezdő bért br. 240 000-re, a sofőrnek meg 320 000-re, 4 óra a kocsiban utazás 4 órát meg huzigálják a kukát.


Januárban emelik nekik a növekvő szakmunkás minimálbérhez viszonyítva, hogy megmaradjon a különbözet. Amennyiben igazak a hírek 180 500-ról emelik 206 000-re, így +25 500 emelést kapnak.


Összehasonlításképpen egyetemen tanszéki mérnökként br. 186e-es a fizetés!

2018. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, viszont nem is könnyű.


Csak gondolj bele. Esőbe, hóba, sárba, fagyban és nagy melegben is ott kell ácsorogni és a kukákat üriteni.

2018. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És ünnep napokon is. Legalábbis nálunk viszik a kukat ünnepekkor is.
2018. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!