Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mikor szólnátok a főnöknek?...

Ti mikor szólnátok a főnöknek? A munkámban egy éves próba idő van Az egy éves próba idő le járt már ( 11 napja. )

Figyelt kérdés

Mikor fel vettek megbeszéltünk hogy egy év után kérhetek fizetés emelést

Szerintetek várjam meg míg a főnököm szól vagy lépjek én?


2018. nov. 11. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%

"Versenyszférában nem ritka az örökös határozott idejű szerződés hosszabbítgatás, mert nem bíznak a dolgozóban."


Ez csak a bizonyítvány magyarázása... baromságot beszéltél és ahelyett hogy beismernd hogy tévedtél most hetet havat összehordasz hogy mentsd magad.


Nem egyszerűbb lenne beismerni bhogy "bocs baromságot beszéltem"?

2018. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem beszéltem baromságokat, ne akarj azért lehúzni, mert irigy vagy.
2018. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Az egy éves próbaidőhöz én inkább hozzá se szólnék, de ha úgy egyeztetek meg, hogy fizuemelést KÉRHETSZ, akkor neked kell kérni, maguktól nem fognak adni.
2018. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

"Versenyszférában nem ritka az örökös határozott idejű szerződés hosszabbítgatás,"


Ebben is van korlát, tehát "örökös" hosszabbítgatás nem lehet.

2018. nov. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%

Hát kérdező téged rohadtul átb**tak! 1 éves próbaidő nem létezik, az meg, hogy KÉRHETSZ nem jelent semmit. Bármit lehet kérni, szóval ez nem nagy dolog. Engem úgy vettek fel anno, hogy 3 hónap próbaidő lejárta után KAPOK fizetésemelést! Nem is kellett szólnom sem, egyből jött az új szerződés az új bérrel...

De milyen jó arc a főnök legalább a kérést engedélyezi :D :D

2018. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
No igen, örökös valóban nem lehet, max. 5 év.
2018. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!