Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 21 Évesen pályakezdőként nem...

21 Évesen pályakezdőként nem találok munkát kezdek kétségbe esni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idén végeztem a sulival van szakmám és érettségim is. Szeretnék a szakmámban dolgozni, de a környező városokban nincs rá nagyon lehetőség mivel pályakezdő vagyok. Kezdek kétségbe esni mivel pár hónapja itthon vagyok és a szüleim tartanak el nem mondják de kezdem tehernek érezni magam. Persze tudják hogy most év vége fele már kevés a lehetőség. Van, vagy volt már más is hasonló helyzetben? Ti hogyan vészeltétek át? Egy kis lelki támogatás jól esne.

2018. nov. 23. 12:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ja , és bele lehet kötni nyugodtan tudom... könyvtáros létemre tele van helyesírási hibákkal....
2018. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%
Jajj de sajnallak utolsó, azert nem dolgozol mert nem akarsz dolgozni:)
2018. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem?

Nyilván azért nézegetem az állásajánlatokat és küldök el naponta 100 önéletrajzot

Nyilván azért hívogatom is minden telefonos elérhetőséget munkánál mert hogy én nem akarok dolgozni...


De most őszintén? szerinted milyen lehetőségeim vannak?

Informatikus könyvtáros diplomával? hmm? milyen lhetőségeket pályázhatok meg? Ha szerinted nem akarok dolgozni akkor nyilván ezekre is tudod a választ :)

2018. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%
Bölcsész bufeszakkal 5 nap alatt talaltam állást egy SSC ben...
2018. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
46%

SSC-ben? gratula hozzá!


Egyébként had találjam ki... pesten dolgozol ugye? :)

Szerintem fogalmad sincs milyen a helyzet vidéken

2018. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom de nem is erdekel, miutan vegeztem videken pestre mentem mert kifogasok helyett dolgozni akartam
2018. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy sejtettem :)

Köszönöm a válaszod, így már minden világos :)

2018. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
60%
20-as:"délben kelek, nem csinálok semmit, apám tart el" "nem leszek zombi egy gyárban" :D Ne trollkodd már szét az oldalt te suttyó :D
2018. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
De hát nem vagyok troll ez az igazság könyörgöm :D
2018. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Még az a szerencse, hogy apám viszonylag gazdag :)
2018. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!