Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai mérnökállásra...

Ausztriai mérnökállásra milyen bérigényt mondjak, ha a minimumot (kötelezően) közlik?

Figyelt kérdés

Mindegyik hirdetésben szerepel a minimum, amit megadnak, és azon felül pedig tapasztalattól függően egyezség szerint.


Az az igazság, hogy nekem már a minimum is jó lenne. Azonban két évnyi munkatapasztalatom már van Magyarországon, ezért talán többet is kérhetnék. Ha viszont többet kérek, akkor félek, hogy ezen múlik hogy nem vesznek fel, ezért azon tűnődöm, hogy megmondjam, hogy a minimum amit kiírtak, nekem az is jó.


Mert ott a minimum is jobb, mint kb bárhol Magyarországon. Ausztriába viszont csak nagyon kevés helyre hívnak be, mert ott "külföldi" vagyok, és ide legalább behívtak interjúra, ezért meg akarom becsülni, ugyanakkor mégiscsak jó lenne minél többet kihozni a helyzetből fizetés terén úgy, hogy nem bukom el.


Ti mit tennétek?



2018. nov. 25. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy milyen az a mérnöki pozíció.Gyártástámogató mérnök vagy fejlesztőmérnök.

Kis vagy nagy cég?


Ausztriában a mérnökök többnyire 2700 és 4500 euró között keresnek.

2018. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alacsonyabbat mondanék. Ha egy év osztrák munkatapasztalatot fel tudsz màr mutatni, akkor onnantól sztem már több helyre is behívnak majd ha váltanák esetleg.
2018. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!