Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségi után nettó 200 ezer...

Érettségi után nettó 200 ezer forintért hol és milyen munkakörben tudnék munkát vállalni Budapesten?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 22:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

Úristen, mert ez nem eshet meg bárhol? Főiskolán pl? Ugyan ez. De persze lehet csak a kifogást keresni...



[link]


megbízható jövedelem: alapbér bruttó 181.500 Ft/hó a tanfolyam ideje alatt

mozdonyvezetői vizsga megszerzését követően a kezdő bruttó jövedelem: 416.400 Ft/hó

2018. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem vagyok mávos, ez csak év példa.

Én vegyipari munkás vagyok. Itt is bruttó 400 körüli fizuk vannak.


Ez ma egy átlag valamihez értő melós fizetése.

2018. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
csak év példa, helyett ez csak egy példa akart lenni.
2018. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Na mi az? Elfogtak a kifogások ahogy látom...
2018. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"mozdonyvezetői vizsga megszerzését követően a kezdő bruttó jövedelem: 416.400 Ft/hó"


Csupán érettségivel ez nem rossz. Magasabb képzettséggel és külföldi keresethez képest meg nyilván a vicc legalsó kategóriájú ez a fizu. Mondjuk érdekes, hogy kevés álláshoz írják oda a bruttó jövedelmet, nyilván csak a magasabb keresetekhez.


Amúgy én hosszú távra ilyen vezetési foglalkozásokban nem gondolkodnék, lásd a vezető nélküli 4-es metrót. Vagy mondjuk a nem rögzített pályán levő önvezető kamionokat.

2018. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Halli..

Végül sikerült munkát találni?

2020. júl. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!