Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bp-en nettó 130-ért mennyi...

Bp-en nettó 130-ért mennyi munkaidőt várhatnak el irodai munkakörben? Szokásos irodai asszisztensi feladatkör, de diploma elvárás

Figyelt kérdés

A bérezés nettó 130-ra jönne ki, ezért heti hány óra a reálisan elvárható munkaidő? Bp.


Mondjuk megjegyzem ismerősöm kult közfogiban nettó 70-ért irodista teljes munakidőben Bp-en. És ő is diplomás.


2018. okt. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
54%

Ennyi pénz Budapesten tuti valami részmunkaidős állás lehet.

A másik lehetőség,hogy valamiféle értékesítő és van a nettó 130e alapbér, a többi pedig juttatás szerint



Ha diplomásként meg nettó 70 ezerért dolgozik barátod napi 8 órát,s, akkor, már megbocsáss, a lúzer szó illik rá.

Egy diplomásnak tudnia kell magát eladni.

2018. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

"Ennyi pénz Budapesten tuti valami részmunkaidős állás lehet."


LOL MEGALOL de nagy ész vagy!!

Hát nyilván részidős állás azért is kérdeztem hogy mennyi legyen a heti óraszám. mert ha fix teljes 40 óra lenne akkor nem lenne kérdés.

Nyilván nem 40 de akkor mennyi? 35? 30? 25?

2018. okt. 14. 15:20
 3/51 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, én max napi 4 órában tudok elképzelni egy ilyen fizut.
2018. okt. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
hat igen csak az a gond hogy te a palyazo azt mondod 4 ora es jon egy masik palyazo aki 6ot mond... majd jon valaki aki eddig kozmunkazott az meg orommel jon ennyiert akar 8 oraba is... akkor vegul kit vesznek fel?
2018. okt. 14. 15:32
 5/51 anonim ***** válasza:
42%

És? Felveszik őket ebben az esetben. Biztos nem vállalnék el 4 óránál többet 130ért. Mondjuk még 4 órában sem.


Gratulálok akkor a szolgalelkűeknek akik elvállalják 6 órában és ennyi :D

2018. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

" akik elvállalják 6 órában és ennyi :D"


Nyugodj meg lesz olyan aki főállásban is eljön majd ennyiért. Aki eddig ennyit SE kapott annak ez álom.


Az én édesapám 8 órás fizikai munkával kapja a nettó 110-et.

és 50 felett van.


Ő 130-ért eljönne akár teljes állásba (csak nem vennék fel...)

2018. okt. 14. 16:40
 7/51 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodt voltam eddig is :D Vállalják el, téma lezárva! :)
2018. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
78%
Napi 2 ora kb, heti 4 nap. Akkor jon ki kb egy 4000 forintos oradij, de meg az is eleg karcsu. Persze ha nulla felelossegu, papirtologato melorol van szo, akkor a 130 boven eleg napi 8 ora, heti 5 napon.
2018. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%
nah már megint a troll, szerintem ezért napi 16 órát várhatnak el, hétvégén és ünnepnapon is
2018. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

"ersze ha nulla felelossegu, papirtologato melorol van szo, akkor a 130 boven eleg napi 8 ora, heti 5 napon."


Na sejtettem hogy oda jutunk hogy teljes munkaidő és még örüljek ha rám esik a választás és nem másra a 20+ jelentkezőből...


Mondjuk azon nem értem mit nem lehet érteni hogy egy ilyen állásra még ennnyiért is tucatnyian jelentkeznek vagy többen és ezek között bőven lesz olyan aki úgy próbál alkuba kerülni hogy teljes állást vállal....


tehát míg én azon filózok hoyg 4 óra 6 óra... addig más meg közli hogy ő 8 órát is vállal ennyiért..


de lehet lesz olyan aki meg köz,li hogy ő még nettó 130-at se kér elég a 110 csakl őt vegyék fel.


Tutira így lesz.

Ezen mit van mit nem elhinni... nem értem.

2018. okt. 14. 18:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!