Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most csináltam egy online...

Most csináltam egy online videós interjút elcsesztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Junior villamosmérnöki pozicióra jelentkeztem, és kaptam egy teszt feladatot amit 100%-ra megoldottam, így tovább mentem, és akkor jött a követkető rész ez a videós interjú.

Vagyis annyi volt,hogy van egy felület ahol vannak kérdések,és időre válaszolni kell,és akkor feltölti azt a videót.

Na összesen 17ilyen kérdés volt,így 17 videó készült, volt egy olyan része ahol egyszer egy picit "beledadogtam" :D

Szerintetek nem gáz?kissé megvoltam illetődve maga az interjú formától,és hogy tükrözve látom magam a monitoron :D

Kinek volt már hasonló?


2018. dec. 3. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz! Ez bárkivel előfordulhat, nem ezen fog múlni, hogy felvesznek-e.
2018. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gáz, egy villamosmérnöktől (vagy úgy mérnöktől általában) amúgy sem azt várják elsősorban, hogy kitárgyalja egy mega-konzorcium megalapítását. ;)
2018. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!