Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnék végezni,...

Milyen munkát tudnék végezni, találni ami hosszútávon is tetszene?

Figyelt kérdés

Leírom röviden hol voltam:

-szezonális mg-i munkák

-segédmunkás

-áruházban árufeltöltő

-gyári munka (3 műszakos 8ó)

-gyári munka (12 órázós)

-irodai munka, bankszektor, itt vagyok most


Azt hittem, ha bekerülök egy irodába megváltom a világot és lazább lesz és kényelmesebb.

Így szumma szummárum, úgy gondolom hogy ami pozitívum, hogy nincs éjszakázás és nem nehéz fizikai

viszont borzasztó magas a stressz faktor, nagyon sok koncentrációt igényel, nem fix a munkaidő, mivel a fix béren felül van jutalékrendszer ezzel próbálnak sajnos ösztönözni (vagy mondjuk kizsigerelni, hogy minél többet dolgozz)

Valamint nagyon nagy negatívum hogy folyton monitor előtt ülök és sokat telefonálok.

És szeretnék valami másba vágni, még szerintem fiatal vagyok hogy kitudjak tanulni valami újat.



Bármilyen építő jellegű hozzászólást szívesen fogadok, viszont jogsim nincs. Szeretek emberekkel foglalkozni.


26 F



2018. dec. 7. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

"-irodai munka, bankszektor, itt vagyok most

viszont borzasztó magas a stressz faktor, nagyon sok koncentrációt igényel"


Ilyent sem hallottam még. Mi olyan nehéz kitölteni néhány űrlapot vagy excel táblát??

2018. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Katonaság, rendőrség, taxis, futár, postás,...
2018. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kettes hozzászóló nagyon jó választ adott mikor írtam, hogy nincs jogsim amit Ő írt abbból 5-ből 3 hoz kel :D :D :D


Én is azt hittem, hogy tök alibi munka, kitölteni néhány űrlapot, csak amikor reggel 8 tól délután 5 ig, alig van időd kimenni kajálni is az gáz...

Amikor gyárban voltam ott lesz*rtam, hogy a főnök szól e mikor megyek ki kajálni. De az ügyfélnek nem mondhatom, hogy várjon mert nem Ő tehet róla, hogy spórolnak azon, hogy kevesebb ember van mint amennyi kellene. És muszáj mindig kedvesnek maradni.

2018. dec. 7. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Katonaság, rendőrség, taxis, futár, postás,..."


Oké, a taxishoz kell a jogsi. A többihez nem feltétlen.

2018. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendőrnek feltétel..
2018. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Futárnak meg postásnsk is hogy ne kéne jezusom
2018. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:

Azon gondolkodj mit csinálnál szívesen amiért akár még tanulnál is. És ne csak abban gondolkodj amit a hétköznapokban látsz és elmehetsz egy coach-hoz (kócs) aki ezzel foglalkozik.


Vagy itt egy lista.

[link]

2018. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!