Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg megeri biztonsagi...

Tényleg megeri biztonsagi őrnek menni?

Figyelt kérdés

Haverom ezt vegzett, fegyveres vizsgaval, es mar tobb helyrol is visszahivtak. Pl Auchanban dolgozol 15 napot havonta, kb 10-12 orakat es a fizu kb 200-220e kozott van es januarban fizetesemeles is lesz. Vagy pl telephelyen is 24 oraban,10 napban asszem es ott is 200-220e. Pestre is keresnek embert es ott ugyanennyi, plusz fizeti munkaltato bejarast, szallast is.

Tenyleg ennyire jol megfizetik akkor? Januartol indul kepzes, kb 5 honapos es gondolkodok hogy elkene menni.

Milyen melo amugy? Nagyon lenezik az embert? Stresszes?



2018. dec. 14. 15:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2019. júl. 1. 13:09
 12/17 anonim ***** válasza:

Az elmult bo fel eved, miota kiirtad a kerdest, mivel telt?

Eleg sok fele velemeny elhangzott mar.

Mi az, amire meg varsz, hallani szeretnel?

2019. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2019. júl. 17. 18:24
 14/17 anonim ***** válasza:

Kereken kettő biztonsági őrként végzett embert ismerek.

1. soha nem dolgozott ilyen területen

2. cirka 250 000 000Ft-nyi árút loptak el pár év alatt, köpött a többiekre, így megúszta büntetlenül, most egy másik cégnél dolgozik, ott is biztonsági őrként :)

2019. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Várok mwg válaszokat
2019. aug. 18. 13:03
 16/17 anonim válasza:
Szia! 4 éve vagyok Vagyonőr, első 3 helyem nem vált be, de a mostani munkahelyemen 2.5éve vagyok. Itt sok dolgunk van, nagy a felelősség is, éjjel kb 2óra pihid van max, de 280-at hazaviszek 10db szolgálattal. Hiába néznek le, semmibe vesznek a körülöttünk lévő dolgozók, vendégek, szeretem a munkámat és meg is fizetik. Nagyon buta dolog az előítélet. (2019)
2019. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minden elhangzott már, hányszor emeled még ki? :D

Általában nem nagyon jelentenek be, amit írtál havi 200 egyáltalán nem kiemelkedő, sőt átlag alatti fizetésnek számít. Cserébe nem igényel a munka semmi szaktudást kb. Tudom jól hogy nem lehet mindenkiből orvos vagy mérnök, de ha leteszel valami jó szakmát azzal biztos többre mész mint a biztonsági őrködéssel.

2019. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!