Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valamirevaló férfi akarok...

Ha valamirevaló férfi akarok lenni, akkor nekem is az autók és a lakásfelújítások körül kellene forogjon az életem?

Figyelt kérdés

A "nagy játékosok", azaz cégvezetők, egyéb magas szintü beosztottak, másból sem állnak ki, csak az autókból, és az épületek tervezgetéséből és tatarozásából. De persze általánosságban, minden "valamit" elért férfi ember.


És sokan úgy beszélnek az egészről, mintha ez egy veleszületett képesség lenne és aki nem ér hozzá az egy csicska.


Mondjuk a gépkocsiknál még megmagyarázzák, hogy sokat olvasnak és követik a hireket ezen a vonalon.


Engem sajnos sosem érdekeltek ezek a dolgok, belvárosban, lakom, az autó csak egy luxus téma lenne. Lakásban már végeztem felújításokat, teljes szétveréssel járót is.


Mondjuk én "csak" 28 éves vagyok. De nem hiszem, hogy változni fog a világszemléletem.


2018. dec. 19. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Te egy örök lúzer vagy, aki nyugdíjasként is ócskábbnál ócskább kamukérdéseket fog kiírogatni magányában, mert se kutyája, se macskája, se nője.
2018. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te pedig nem keresel többet havonta, mint 200ezer forint, nincsen túl magas iskolád, ösztönös rosszindulatból szólsz be NAGYON okos dolgokat itt embereknek, hogy így érezd annak a hatalomnak a mikroszkopikus illúzióját, ami a képességeit szűk korlátai miatt számodra elérhetetlen.
2018. dec. 19. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerek szinten vagy!


28 évesen, ennyi ésszel.


Valamirevaló ember, gondolkodásában, hozzáállásban válik férfivá.


Nem a külsőségektől.

2018. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Látszik a bizonytalanság az írásodon.
2018. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két diplomás adótanácsadóként, de, hidd el, keresek 200-nál többet.


És nem rosszindulat, csak rohadt unalmas, hogy teleköpködöd a kategóriát a baromságaiddal, úgy kell vadászni olyan kérdésekre, ahol tényleg segítséget vár valaki.

2018. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! 200.000 Ft ma Magyarországon egy elég jó fizetésnek számít. Persze nem akkor, ha van 28 gyereked, de amúgy fenntartható belőle egy lakás, önmagad meg esetleg egy feleség.

Engem például nagyon nem érdekelnek se a kocsik, se az ingatlanok. Örököltem pénzt, amihez gyűjtenem kell, hogy tudjak egy lakást venni. Igen, fel is kell majd újítanom, hogy lakhassak benne.

Szerintem nagyon nem azon múlik, hogy ugyan azért rajongsz e, mint a nagymenő pasik. Elmondom neked, hogy azok a nagy izomagyú sz@rrágók, akiknek a pénz meg az autó dől a szájukból, azok értek el legkevesebbet az életben. És még a farkuk is kicsi.

Egy férfi akkor férfi, ha normálisan bánik az emberekkel és főleg a nőkkel. Ha szereti a feleségét és a gyerekeit. Ha képes a családja élén alfahímként de alázattal állni és mindenkire figyelni. Ha vannak tervei és tud döntést hozni mindenben. Ha nem elveszett.


És nem utolsó sorban egy férfi akkor férfi, ha megengedi az 5 éves kislányának, hogy kisminkelje őt :DDD


Szóval ne az érdekeljen, hogy a többi fiút mi érdekel. Ami téged érdekel, azzal foglalkozz. Az én életem célja az utazás. Elakarok jutni egy csomó helyre. És mivel fiatal vagyok, semmivel sem vagyok elkésve, mert az élet hosszú :)

2018. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vágom - autónepper akarsz lenni, vagy ingatlankereskedő? :)


Az autót hagyjuk.


Az ingatan a legjobb üzlet, de ott helyt kell állni... dolgoztam ingatlankereskedőnek - emlékszem mikor kimentünk 2 munkatársammal egy megvett telekhez, hogy "eladhatóvá varázsoljuk".

Jött egy markoló, a telken lévő düledező vályogházat elásta a szomszéd telkén (nyom nélkül 1 óra alatt eltűnt), aztán a munkatársam felhívta a főnökünket, hogy mi legyen a szomszéd nyaralóval... a főnökünk konkrétan leüvöltötte a fejét, hogy mégegyszer fel ne merje hívni ilyen jelentéktelen sz*rral, oldjuk meg, azért alkalmaz! Még 1 órát ott volt a markoló...

28/F

2018. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az azért kicsit nagy elvárás, hogy az alkalmazott kitalálja a fönök gondolatát.


a fönök más szűrővel látja a világot, ami általában a saját maga tévedhetetlenségének és tekintélyének fenntartása, majd pedig a saját gazdagodása.


Azért nem a gazdagodás az első cél, mert a pénzeket a munkavállaló kárára mindig lehet alakítgatni, de az arcvesztés sokkal veszélyesebb.

2018. dec. 24. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!