Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri szerintetek a woltnal...

Megéri szerintetek a woltnal futarkent dolgozni ideiglenesen? Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
A következő fel evben egyetemen érdemesebb lesz passzivaltatnom és mivel van saját autóm egy másik kisebb vállalkozás miatt meg a katat amúgy is fizetnem kell, így arra gondoltam hogy mellekeskent elmennék a wolthoz futarkodni. Valakinek esetleg van tapasztalata velük?

#futár #futárkodás #etelkiszallitas
2018. dec. 24. 14:34
1 2
 11/12 GeminiEffect válasza:
100%

Hellosztok.

NetPincéres vagyok most indulok a Wolt-hoz.

Engem egyik napról a másikra kirúgtak (gondolom a bújtatott munka miatt) minden előjel nélkül.

Nincs magyar kézben, asszem német cégnél van már?

DeliveryHero nem tudom pontosan hol házal.

A diszpécserek ha válaszoltak is 60% egy sablonszöveg volt hogy ezzel a problémával írj ide kérlek, a HRes kollégák akik elvileg az én főnökeim voltak szóban nem válaszoltak semmi úton módon.

A fizetés jó volt de le se szarnak és csak mázolnak, mindent hárítanak.

Ha pénz kell csak hajrá.

Ha jó környezet akkor a futárokkal jól ki lehet jönni nekem is akadt 1-2 új barátom itt de ezen kívül ne számíts másra.

Kiváncsi leszek kékben milyen véleménnyel fogok hozzáállni a piachoz :)

És ha így bánnak mindenkivel mint velem a Wolt lesz 20 év múlva és a NetPincér tűnik el remélem végleg az összes "fenti" alkalmazottal és főnökkel együtt =/

Az meg már mellékes hogy az éttermeknek is a tökük elegük volt a "nem futár" kollégáimmal mint a rendszerrel amit a NetPincér használ :D

2019. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan, én szeretem! Ha segíthetek, írj!
2019. szept. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!