Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felsőfokú angol nyelvtudással...

Felsőfokú angol nyelvtudással mitévő legyek gimi után?

Figyelt kérdés
Megvan a C1 nyelvvizsgám de nem ezzel tanultam tovább (hanem jogász). Egyetem mellet tudnám hasznosítani valahogy ezt?

2018. dec. 31. 22:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
11%
A Mekiben.
2018. dec. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Ssc be elmesz reszmunkaidobe dolgozni
2018. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
"Ssc be elmesz reszmunkaidobe dolgozni" Akkor inkább a Meki.
2018. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy angol nyelvtudás manapság már nem egy nagy dolog, hanem alap. Az egyetem alatt inkább a szakmában próbálj meg dolgozni a suli mellett, annak több értelme van még ha sokat nem is keresel vele.
2018. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi az az scc? Bocsi a tájékozatlanságért.
2018. dec. 31. 23:13
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Shared Service Center-ek – magyarul Szolgáltató Központok – jellemzően multinacionális cégek kiszervezett egységei. Kiszervezik-kihelyezik, azaz az anyavállalattól leválasztva gyakran akár egy másik kontinensre helyezik a szolgáltató központjukat. Itthon jó sok van belőle, mivel az itthoni fizetések elmaradnak a nyugati világhoz képest. Az SSC eléggé daráló egy munkakör, éppen ezért is olyan nettó 250 ezert meglehet vele keresni. Viszont cserébe teljesen leépít agyilag a munka, ideges vagy idegbeteg ügyfelek problémáit kell megoldanod.
2018. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
A rabszolgaközpontokat hanyagolnám...valóban megfizetik, de nem éri meg a leépülést szerintem. Turizmusban próbálkozz, ott mindig kell valaki nyelvel. Tudom, mindenki mondja, hogy az angol mennyire alap manapság, ehhez képest az ország fele nem beszél 1 idegen nyelvet sem.....
2018. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
3rd level network engineerkent borzalmadan leepulok az SSCban, tényleg igazatok van...
2018. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Legyél magántanár, szerintem teljesen adja magát. Óránként simán elkérhetsz 3-5 ezer Ft-ot. Tele az ország olyanokkal akik a fél karjukat odaadnák egy szimpla középfokú nyelvvizsgáért.


Óránként simán elkérhetsz 3-5 ezer Ft-ot. Szerzel egy pár embert, havi szinten simán megkeresed azt amit máshol részmunkaidő címszó alatt összerobotolsz.


Ha nagyon legálisan akarod csinálni simán lehetsz egyéni vállalkozó (KATA) és mivel diák még kedvezményesebben adózhatsz.

2019. jan. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as, gondolom te sem rögtön a 3. szinten kezdtél, ahova alig mennek be problémák...
2019. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!