Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol helyezkedjek el, ha nem...

Hol helyezkedjek el, ha nem értek semmihez?

Figyelt kérdés

Folyamatosan képzem magam (diplomàm nincs) és már egy ideje a munkaerőpiacon vagyok, de eddig egyetlen rám bízott feladatkört sem csináltam jól, ráadásul mások munkáját is tönkreteszem, a hozzá nem értésemmel, és a figyelmetlensègemmel - ráadásul erre a stressz és a stílusom rátesz még egy lapáttal.

Mik a lehetőségeim? Jelenleg van állásom, de nem fog sokáig tartani a jelenlegi teljesítményemmel, minden igyekezetem ellenére napról napra romlik a helyzetem.

(Gyenge alkatú nő vagyok, nem tudom vállalni a nehéz fizikai munkát.)



2019. jan. 14. 03:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg olyan helyeket, ahol az a lényeg, hogy tönkretedd mások munkáját. Pl. NAV, Állami Számvevőszék jut most eszembe hirtelen :P
2019. jan. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ismerős kell azokhoz a helyekhez, de nyitott vagyok. :D köszi a tippet
2019. jan. 14. 03:40
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Valamelyik kormányhivatalnál a helyed, hiszen ott szükség van az ilyen kaliberű dolgozókra.

Ritkán találnak magukhoz hasonlót, örülni fognak neked.

2019. jan. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Sok gyar van, mire mindenhonnan kivagnak nyugdijjas leszel
2019. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát erre csak annyit lehet mondani, hogy próbálj valami kevés felelősséggel járó egyszerűbb feladatot találni. Keresd meg, hogy miben vagy jó, miben tudsz otthonosabban mozogni (én pl. sokkal jobban érzem magam, ha kevesen vagyunk, ha egyedül dolgozom).

Próbálj valamiben egy magabiztosságot adó rutint szerezni, ne kapj bele mindenbe, hanem egyvalamivel próbálkozz (persze csak ha már megvan, amit tényleg szeretnél).


Esetleg, ha ez már súlyosabb, kérd szakember segítségét (szorongás, figyelemhiány kezelésre is szorulhat).

2019. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Milyen végzettséged van? Milyen helyeken dolgoztál eddig?
2019. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Irodai munkákat végeztem, rendszergazda okj-m van.

"Beszélek" angolul.

2019. jan. 14. 09:17
 8/15 A kérdező kommentje:
Jelenleg teljes munkaidőben dolgozom egy multinál, adminisztratív feladatokat látok el. Hozni kell a számokat és a management már nem tolerálja, hogy állandóan mindennel le vagyok maradva és szinte mindenben hibázok.
2019. jan. 14. 09:19
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Menj politikusnak. Pontosan ugyanilyen emberek ülnek a parlamentben: nem értenek semmihez, mások munkáját tönkre teszik és elviselhetetlen a stílusuk. :P
2019. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Call center operátort próbáld meg. Sales területen. Nem sokat hibázhatsz. Előre leírt szöveg van. A kifogás kezelést is leírják, csak fel kell olvasnod.
2019. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!