Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Netto 300ert hazakoltozok, ti...

Netto 300ert hazakoltozok, ti is igy tennetek?

Figyelt kérdés

Itt nemetben a duplajat keresem, ami zsebben marad kb a fele max

350.

Viszont tok boldogtalan vagyok amiatt, h otthon lakik minden kedves rokonom, csalad ismeros, az evek meg mulnak, en is mar 27 vagyok, tobb mint 3 eve itt.

Egy minigarzon sikerult vennem Debrecenben, szoval azt szamoltam, ha kezdesnek oda bekoltozok, rezsi, kaja, benzin, egyeb levonva, kb 300ezer fele megmaradna. Azert az megis 500 euro, anno meg mikor 1200ert jottem ki dolgozni, kb 500 eurom maradt.. vegulis van egy kozepkategorias autom, egy kis luk ahol lakhatnek, de az enyem, nincs hitel, nem igazan van kedvem tovabb.. persze tobb penz, de sajna ez a lehetoseg ahova mennek ismeroshoz, ritkan van felvetel. Egyebkent sima elelmiszerteritesrol van szo.

Német megy, IT telekomm. Is erdekelne, logisztika is, nem tudom igy jo tervek ezek, ha hazakoltoznek Debibe es ezek lennenek az elkepzeleseim?


2019. jan. 25. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldogtalan vagy Magyarországon viszont boldogabb lennél akkor mindenképpen költözz haza.
2019. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ahogyan az első válaszoló is írta: ha boldogtalan vagy ott, akkor költözz haza.
2019. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

"Német megy, IT telekomm. Is erdekelne, logisztika is, nem tudom igy jo tervek ezek, ha hazakoltoznek"


Ez így pi**afüst. Van valami normális szakmád?

2019. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit dolgozol külföldön? Ha ott betanított munkás vagy, itt is az leszel, csak negyedannyit fogsz keresni.
2019. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

némeg + it + telco, simán megvan a 300 nettó Debrecenben is

Külföldön ilyen rosszul fizetik ezt a részleget?

2019. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én voltam kinn, hazajöttem először 250 majd 280 jelenleg 320 nettó(kézbe!!). Februárban megyek vissza. De úgy hogy heti 38,5 óra csötörtök-ön elfogy, csötörtök este már magyarországon vagyok. Barátok össze vissza európában, kinn boldogabb voltam. Szerintem mégegyszer nem jövök haza.
2019. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Nincs az az isten, hogy visszamenjek!


Évente 4-5 alkalommal kommunikálok az otthoniakkal neten, illetve párszor voltam otthon az elmúlt több mint 5 év alatt.


Nagyon is jó életem van itt a Távol-Keleten. Boldog vagyok, ráadásul úgy néz ki alakul valami egy itteni nővel.

A fizetésem 2.020.000KPW, ami kb. 620.000HUF

Havonta tisztán rakok félre megtakarításként 1.000.000KPW-t, ami kb. 300.000HUF

Bolond lennék hazamenni!


K. N.

2019. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

A penz nem minden. A maganyert az a netto kinti osszeg keves.


En is erre akkor jottem ra, mikor kimentem.

2019. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a minigarzon?
2019. jan. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvan a maga előnye -hátránya.


De én is igy tettem , ugyanakkor még beugrósnak visszajárok időnként. Pár hétre, hónapra amikor itthon uborkaszezon van.

Kint nyugis alkalmazotti lét, havi 450-600.000--ből 400-500.000 megmarad, itthon fele annyiért mókuskerék saját vállalkozással, de többszörös bevétellel és legalább önmagam ura vagyok még a család, barátok ( ha jut idő rájuk).

2019. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!