Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarorszagon miert nem...

Magyarorszagon miert nem szeretnek az emberek szombat, vasarnap dolgozni? Miert faj az embereknek dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

Mert hülyék!


Életem legboldogabb 3 éve volt, amikor olyan beosztásban dolgoztam, hogy minden szombat és vasárnap melóztam,ügyeletesként és cserébe volt 3 hétköznapi szabadnapom.

Csajoztam, bármikor tudtam menni vásárolni, ügyet intézni, dokihoz,...

2019. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 robi1980 ***** válasza:
44%

Még csak 13:25. Te Délutánra/éjszakára mész, vagy munka közben van időd ilyeneket Kérdezni??? :p


Amúgy a világon senki sem szeret hétvégén dolgozni. Aki dolgozik, annak "muszáj": Vagy kötelező a túlóra; vagy a pénzért muszáj elvállalnia.

2019. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Mert óvoda, iskola nincs hétvégén. Ha hétvégén dolgozok, nem látom a gyerekeimet.
2019. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Idiotak szerimtem is nap 20 oraba kene dolgoznos
2019. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Robi1980: en ilyenkorra mar hazaerek a munkabol (8oras munka)
2019. jan. 26. 13:56
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szó, hogy minden nap dolgozni kene.Legyen az embernek szabadideje persze. De vasárnap amuvy sincs nyitva semmi, nem lehet semmit csinalni. Ami fontos azt nem lehet elintezni. Akkor mar tespedes helyett igazan el lehetne menni dolgozni is. Sajnos az en munkahelyemen nincs vasarnap munka,pedig mennek szivesen.

Egyebkent meg tobb munka tobb penz. Es raadasul a szombati napokon tobb penzt kapnak az emberek (en pont nem, de a munkahelyek 99% nal igen)

2019. jan. 26. 13:59
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nincs bajom azzal, ha havonta 1-2 szombatot be kell menni. Nincs gyerekem, egyedül vagyok, a családom nem lakik olyan messze, hogy ne tudnám őket meglátogatni szinte bármikor. Az itthon fetrengés meg youtube-ozás helyett szívesen bevállalom a szombati, vasárnapi munkanapot. Van, hogy bemegyek magamtól, legalább egyedül vagyok, csend van, nincs zizegés, nincs telefonhívás, nyugodtan tudok koncentrálni a tényleges feladataimra.
2019. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Aki akar, dolgozik. Aki nem akar, annak ne te akard beosztani az idejét.

Mondok még olyat, elalész: nálunk sikeresebb országokban (pld. Dánia, ami feleakkora mint Magyarország, az egy főre jutó GDP pedig 4xese a magyarországinak) csak 37 órás munkahét van, hogy pénteken mindenki korábban hazamenjen - a családjához, vagy urambocsá, PIHENNI :D

A munkahely, munka nem az élet. Nem azért élünk hogy dolgozzunk...

2019. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Senki idejét nem akarom beosztani.Én egy kérdést tettem fel,nem utasítgatásokat adtam. Mindenki csodalkozik,hogy szar a magyar gazdaság.Miért lenne jó? Kevés ember dolgozik. Majdnem minden hónapban hosszú hétvége van meg különböző ünnepek. Hétvégén mindenki húzza a száját,ha dolgozni kell. Az munkás emberek ahelyett,hogy megbecsülnék h van munkahelyük,még sztrajolnak(tesco,audi például) erettségivel diplomás fizetésre vagynak meg 4 napos munkahétre..Dania mar elérte azt a szintet,hogy meglehessen ezt tenni,raadasul aranyokban nezve ott több ember dolgozik,mint itthon.szoval nem is erdemes mas orszagokkal összehasonlitani..

2019. jan. 26. 14:46
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Én biztos nem dolgoznék hétvégén.

A hétvége azért van,hogy szórakozzak, kikapcsolódjak.


Sőt, én pénteken is 2-kor lelépek.

2019. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!