Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarorszagon miert nem...

Magyarorszagon miert nem szeretnek az emberek szombat, vasarnap dolgozni? Miert faj az embereknek dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 13:25
1 2 3
 21/22 robi1980 ***** válasza:
16%

"Családosként nincs értelme nyafognod, minden hozzátok van igazítva."

Elnézést, nem érzem úgy, hogy "nyafogtam", egy provokatív kérdés kapcsán írtam le a véleményem.

"Családosként nincs értelme nyafognod, minden hozzátok van igazítva.": VÉGRE már olyan kormányunk van hosszabb ideje, aki a családosokat helyezi előtérbe.


U.I.: egyedülálló vagyok... :p

2019. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
65%

Ennek hála isten vége lesz hamarosan. Max 5-10 év.

A fiatal korosztályt aki nyelveket beszél már nem igen tudják majd megfogni.


Lehet játszani ezt a munkaalapú társadalmi baromsagot, meg, hogy dolgozza magát mindenki halálra de ez csak itthon dívik. Meg egy-két másik kelet európai/balkáni országban.


Nyugat Európában jól megvannak a 35-40 órás munkahéttel. Itthon meg vendéglátás és építőiparban heti 60 alatt már hét sincsen.


Aki normális nyugodt életet akar élni, és nem robotolni heti 60 órában, azt várja ny európa. Utolsó meg kapcsolja le a villanyt.

2020. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!