Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valójában mennyire komoly cég...

Valójában mennyire komoly cég a Richter?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak blöffölnek az elitizmus hangsúlyozásával. Ezzel akarják elleplezni az amúgy nevetségesen szar fizetéseket. Ezt beveszik még egyáltalán manapság? Megengedhet magának ilyesmit egy versenyképes vállalat?
2019. jan. 26. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Richter régen lehet elit volt, és bizonyos értelemben (kutatás-fejlesztés főleg) ma is az. De egy 6000 fős cégnél nem lehet minden és mindenki elit. Azért a fejekben idebenn érezni hogy mindenki kb valami istennek képzeli magát mert itt dolgozik. Sokakkal működök együtt a vállalatban, 20%-ukra azt mondom na igen, ő nagybetűs Szakember.

Ahol én vagyok úgy tűnik, hogy Kut+ fejlesztés hangsúlyos, de lehet ott mást mondanának a kollégák. Nem a legreziliensebb cég, ergo a változásba céges szinten nem annyira áll bele, rengetegen 15-20 éve itt dolgoznak és nem értik, mik a tendenciák országszinten.

Sok szempontból nem rossz vállalat és bőven teremt értéket, oka van amiért sokan szeretik, de az elitizmus szerintem már nem tipikus.

2019. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!