Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgozzak érettségivel?

Mit dolgozzak érettségivel?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemre járok levelezőre 23 éves vagyok, vendéglátásban próbálkoztam de, ott semmiképp nem szeretnék dolgozni. Nem találok normális munkát még így se, hogy Gazdmenedzsment szakon 3 félévem megvan. Itthon ülök egész nap nézek ki a fejemből és teljes depresszióba kezdek esni.
2016. szept. 21. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

-ügyfélszolgálatot nyugodtan próbáld be, oda ez elég, ha jól tudsz beszélni és bírod majd az emberek hülyeségét. Én összességében szerettem, 2 évig csináltam( ennyi elég is volt mondjuk:).

- üzletben eladó: itt volt amit szerettem, volt amit nem. Mondjuk ahol egyedül dolgoztam, az jó volt, és rengeteg időm volt tanulgatni is mellette, ha nem volt egy vásárló sem.

- szoktak keresni ilyen kiszabadulós játékokhoz/szobákhoz, meg lézerharcokhoz is játékvezetőt, itt is csak fogadni kell a vendégeket, ügyelni a játékmenetre, hogy minden rendben menjen, segítesz ha elakadnak, pénzt kezelsz max még.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ezekre mind mehetsz érettségivel is. :)

2016. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
+1: Eszembe jutott még a recepció is.
2016. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ilyet a neten találok vagy személyesen keressek?
2016. szept. 21. 10:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

+2 irodai asszisztens: Egyik ismerősöm most kezdte el a fősulit, és 2 éve dolgozik érettségivel irodában.

Szóval azért vannak lehetőségek bőven.

2016. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Neten a legcélszerűbb.

Profession, Szárnyas fejvadász fb-n ( itt nagyon sokat osztanak meg), esetleg jobinfo, CV online- A legnagyobb álláskereső felületek, ezeket érdemes 1-2 naponta böngészned és biztos találsz ezek között nyitott állást.

2016. szept. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Illetve ezek közül az eladót érdemes személyesen is megnézned, ha így szeretnéd. Kinyomtatod a cv-d pár példányban, és bemész a városba, egy plázába pl biztos van 1-2 üzlet, ahol épp ki van téve, hogy eladót keresnek. A többi munkakört viszont neten érdemes megpályázni.
2016. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem ez a lézerharcos egyéb játékos téma szimpi lenne, szerinted ha neten rákeresek ezek elérhetőségére, és irok az e-mailjére egy levelet, az bunkoság?
2016. szept. 21. 11:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság, be lehet próbálni.

De ehhez nagyon nagy szerencse kell, hogy éppen felvétel legyen sajna. :/ Szóval nem sok sanszod lesz, de természetesen nem veszítesz semmit vele, szóval nyugodtan írj nekik, sose lehet tudni. A legtöbben nem írnak vissza ( csak úgy mint hirdetett állásra való jelentkezésnél), de van aki jó fej és visszaír, a legritkább meg az, ha elteszik a jelentkezésed, hogy ha később úgy alakul.. Mindenesetre próbáld meg, persze. Nincs vesztenivalód vele. :)

2016. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged!
2016. szept. 21. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélsz bármilyen nyelven magasabb szinten, jelentkezhetsz egy SSC-be is, nem elvárás a végzettség és elég jól fizetnek.
2016. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!