Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kell támogatót találni...

Hogy kell támogatót találni egy vállalkozáshoz vagy ötlethez?

Figyelt kérdés

Látom olyan jól beváltak ezek a kezdeményezések, hogy én is szeretnék támogatást kapni a terveimhez. Itt van néhány példa, hogy egy jól finanszírozott vállalkozás vagy ötlet milyen mértékű lehet, milyen lenne ha támogatva lennék néhány dologban

[link]

[link]

[link]


De persze sok sok ilyen példa lenne.

A lényeg, hogy ezek a cégek kaptak támogatást szinte mindenkitől, ez az én elképzeléseiket is felelti, hogyha kitalált valamit, akkor azt ki (hol található?) támogatja meg? Gondolok itt a közepesen híressé válna ötletekre, mint a példákban is szereplő találékonyság volna jellemző. Szóval ha támogató keresek, azt hol találom meg? Van egy ilyen weblap? Amin az van hogy melyik támogatót keresed? Vagy ez egy külön szakma? Aki tudja a szakma nevét az szóljon! Sok jó (perfect) ötlet vár a hírnévre nálam :)!



2019. febr. 1. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Üzleti terved is van hozzá?

Mert jó ötletem nekem is van, meg sok mindenkinek - csak pénz nincs hozzá.

2019. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben megvan a kész üzleti terved, és tényleg látható benne olyan ami miatt érdemes belekezdeni, akkor én akár magamat is ajánlom.


A befektetés mértéke az üzleti tervtől függ.

2019. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos?

Én várok!


#2 vagyok

2019. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!