Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bármi esély így irodai munkára?

Bármi esély így irodai munkára?

Figyelt kérdés

Eddig éttermekben/hotelban dolgoztam pincérként, 3 évet, így az önéletrajzomba csak ilyesmi munkákat tudok felmutatni. Van esélyem így bármilyen irodai/adminisztrációs munkára? Bennem az az érzés van, hogy csak azt látják, hogy felszolgáló, akkor máris azt gondolják, hogy mit akar ez itt így. Jól gondolom, vagy van azért esély rá?

Egyébként csak a szakmám van meg+érettségi, B2 angollal.


2019. febr. 4. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esély rá, természetesen.
2019. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Simán van, főleg angollal, a specializált tudás nélküli (pl. egyszerű adminisztratív) irodai munka nem igényel különösebben nagy erőfeszítést, illetve nem is ér sokkal többet a munkaerőpiacon mint a felszolgálói munka (mármint abban az értelemben, hogy nem ad számottevően több fizetést).

Annyiban jobb, hogy sok szempontból kényelmesebb (lehet), illetve tudtommal jobbak az előrelépési lehetőségek.

2019. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért akarok váltani :D Fizetés szempontjából rosszabb, de mégse rohangálok egész nap. Csak félek, hogy meglátják, hogy felszolgáló voltam, ergo 0 tapasztalat ilyen téren, egyből landol a kukába az önéletrajz.
2019. febr. 4. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Elkeseredettségemben fordítva próbálkoztam nemrég, irodából kereskedelembe, gazdasági végzettség + több éves irodai munkatapasztalat, nem hívtak be interjúra.
2019. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:/ Pedig azt gondolná az ember, hogy felveszik úgy is mivel kell a munkaerő.

Felszolgálóként 2 nap alatt találnék munkát, de nem szeretnék vendéglátásban dolgozni.

2019. febr. 4. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégsincs akkora munkaerőhiány, mint hirdetik. Azt is lehet rossz helyen élek. Irodai álláshirdetès nagyon kevés van, ezért próbáltam kibővíteni a kereskedelemmel. Nekem a vendéglátás mumus, nagyobb gyár meg erre csak 1-2 van.
2019. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!