Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet belföldi kamions...

Mennyit lehet belföldi kamionsofőrként keresni egy hónapban Magyarországon, napi bejárással?

Láttam olyan hirdetést, mely szerint 400 nettót meg lehet keresni a Waberer's Szemerey-nél, napi bejárással. Ezek valós adatok, ténylegesen vannak ilyen fizetések? Mik a tapasztalatok? Szívesen meghallgatnám olyasvalaki véleményét, aki ott dolgozik.Avagy kitől lehetne valós információhoz jutni? Továbbá mik az elvégzendő feladatok?

2019. febr. 5. 04:33
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Hali!

Bár nekem csak B kategóriás jogsim van, de mivel apukám 27 éve hivatásos sofőr, és az egyik legjobb barátom is az, így elég sok infóval tudok szolgálni. Az említett barátomat 2012-ben vette fel a Waberer's belföldes munkára, akkor 250 nettót ígérve, és úgy, hogy a kamionban kellett aludnia. Bár azt mondta nagyon jó és egyszerű fuvarokat kapott, de volt olyan, hogy az irányítója kivetette vele a kártyát és ingyen műszakot nyomatott vele. Persze ez ritkán volt, mondjuk összvissz 2 hónapot dolgozott ott, mert az első hónap után kapott 130 ezret nettóba, kérdezte, hogy túlfogyasztása volt, vagy mi történt? Azt mondták neki nem, minden rendben volt. Kérdezte, hogy akkor mi ez a fizetés? Jött a szokásos hebegés, habogás, meg hogy majd a következő fizunál megkapja, aztán köv. hónapban kapott 150-et. Ott is hagyta a céget. Persze, azóta lehet már más a helyzet. Apukám már egy ideje billencsezik, ő azt nagyon szereti, most egy négytengelyessel dolgozik, 300 nettója van, viszont a történet negatív része az, hogy sosem ugyanott dolgoznak. Igaz, viszonylag jó helyen szállásolják el őket mindig, de ennyi a sz.r, hogy szinte sosem dolgoznak egy helyen. Persze, ha kifogsz egy jó billencs céget akkor csak helybéli, folyamatos munkáik vannak és jó pénzt fizetnek.

Összességében szerintem kb. 2-400 között napolós munkával persze országrésztől és cégtől függően.

2019. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglehet (többet is), de azt nem adják ingyen. Nem véletlen van hirdetve folyamatosan.
2019. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mik az elvégzendő feladatok? Miert avagy mire fizetnek annyit?
2019. febr. 8. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakodás, vezetés....
2019. febr. 8. 20:21