Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakterületen tudnék...

Milyen szakterületen tudnék keresni 4-6 órás munkaidőben legalább 300. 000, - Ft-ot?

Figyelt kérdés

Jogi területen dolgozom igazságügyi igazgatási diplomával és folyamatban lévő jogi tanulmányok mellett. Emellett van egy sportedzői végzettségem és dolgozom is ezen a területen, amelyből igazából a tevékenységem költségeit tudom megtéríteni, azaz szinte ingyen csinálom.


Szeretnék ugyanakkor több időt szánni az edzésekre, ráadásul van egy tanítványom, aki igen tehetséges és úgy gondolom, lenne értelme több időt invesztálni az ő sporttudásának a fejlesztésébe és a versenyzők közé állítani. Ugyanakkor jogi területen még jogi diplomával is még túlórával is alig lehet 300.000,- Ft-ot keresni, így viszont jóval kevesebb időm marad az edzések megtartására.


Arra simán áldoznék akár 3-4 évet is, hogy átképezzem magam és tudjak úgy 4-6 órában dolgozni, hogy az edzések megtartását is tudjam finanszírozni és több időt tudjak rászánni.


Nektek milyen tippetek van erre, milyen szakmára érdemes áttérni ennek érdekében?



2019. febr. 12. 09:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Még tárgyalóképes angol nyelvtudással sem? A francia nyelvtudást nem mondom, mert gondolom IT szakmában az elég irreleváns...


Ha már IT... Milyen képzést érdemes elkezdeni?


Green Fox? Szakközépsuli? Esetleg egyetemen informatika alapszak? Az első négy hét intenzív tanfolyam, ha jól láttam, OKJ 2 év, egyetem 3 év. Szeretnék pályát módosítani, melyik lenne az ideális? Nyilván úgy, hogy azért olyan nagy szinten ne csökkenjen az elején a havi bérem... Most jelenleg keresek havi nettó 270.000,- Ft-ot, most ha havi 220.000,- Ft-ot kéne keresnem 1,5-2-3 éven keresztül, az elég nagy szívás lenne...

2019. febr. 13. 13:38
 12/16 anonim ***** válasza:
Luxus prostinak kell állni. Vagy politikusnak.
2019. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, ez a programozó karrier mégiscsak érdekesebbnek tűnik.


Szóval melyik képzést ajánlanátok pályamódosításhoz?

2019. febr. 13. 23:47
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fogadj magántanárt és szabadidődben tanulj az ő útmutatása szerint. Árban nem több, de sokkal jobban foglalkozik veled.
2019. febr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem a Neumann János Egyetem programtervező informatikus felsőoktatási szakképzésére. Mellette fogok járni magántanárhoz is. Köszönöm a tippet!
2019. febr. 15. 15:33
 16/16 anonim ***** válasza:
Emellett kezdj el egy jó network marketing vállalkozást, a szakmát fél év alatt el tudod sajátítani, s néhány hónap elteltével napi 2-3 órában kényelmesen meg tudsz vele keresni 2-4000 €-t.
2019. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!