Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most tényleg van-e hiány...

Most tényleg van-e hiány programozókból, vagy az egész egy kamu?

Figyelt kérdés

Amikor én fősulira jelentkeztem, akkor milliós kezdőfizetésekről volt szó, meg a főiskola melletti kezdésről, most meg az "ingyenes képzés" címszó alatti robotmunkáért kell könyörögnöm, hátha felvesznek, a milliós kezdőfizetésnek meg nyoma sincs.


Miért nem fektettem be még több időt a rajzolásba? Talán abból is előbb lenne pénzem arra, hogy otthagyjam apámat...


2019. febr. 13. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Igen hiàny van,milliòs kezdő fizu,mi vaaan??

Ember a kezdő bèr 300-350 nettò,mutass mègegy szakmàt amivel ennyit kapsz.


Ha ügyes vagy figyeled a tendereket kèpzed magad akkor nőni fog lesz milliòs fizud is ne aggòdj.



,,Mondjuk semennyit, mert a szállás és a kaja általában adott egy szállodában."

Aha azèrt megnèznèm azt a lukat is ahol egy mosogató lakik,meg majd ha elmegy randizni a csaj fejèt is amikor benyögi 5 ève mosogatok de kaptam egy szobàt.

Szerintem a làny is húzni fogja a szàjàt,hogy ennyire tartod magad,hogy nem haladsz tovább.

Ebből nem fogsz te előrelèpni az èletben nem veszel kocsit,nem fogtok nyaralgatni se nagyon.


"Egy programozónak, aki mondjuk nem zseni, hanem többé-kevésbé átlagos képességű, mik a kilátásai? (legalábbis alkalmazottként - szabadúszóként azért nem max. pár százalékkal nőnek az éves bevételei, ha jól csinálja)"

Mik a kilàtàsai?

Hmm làssuk csak kezdő 300-350 nettò,aztàn mivel szedi fel a tudàst tud jobb cègekhez menni,magasabb pozikba,vezetőkènt is.

Igaz kèpezni kell magàt,de ott màr cèges kocsit kap,benzin kàrtyàval,plusz cèges ebèdek,vacsoràk,partik akàr.

Sőt akàr ingyen konditerem,kaja.


Na mutass egy ilyen mosogatò pozìciót ahol ìgy kinyaljàk a s_gged.

Persze az àtlag sajnos pont ezèrt ilyen mert nem kèpzi magàt nem halad az èletben na annak pont a mosogatò melò valò.

2019. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

Már hogy a fenébe lenne kamu? Ne szórakozzatok már...

[link]


Csak Budapesten 9046 nyitott IT pozíció van!! Nyissátok meg Linkedinen ha linket ha nem hiszitek el. 9 ezer. Értitek? Ez csak meghirdetett pozíció. Szabadon betölthető hely.

2019. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Na, megjött a csajozós kigyúrt programozózseni is, aki sosem marad tétlen, ha fényeznie kell önmagát. Bár most nem írta le, hány golddiggert tud felszedni a Java tudásával, illetve Szabó Péter és Brian Tracy bölcsességeivel. :D
2019. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
22%

13-as tudod van egy bölcs mondás,ha hallgattàl volna bölcs maradtàl volna kisgyerek.

Nem baj te menj mondjuk tüntetgetni,meg olvass kiskegyedet meg zabàlj csipszet ès öblisd le sörrel.

Cső.

2019. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz kèpezni kell magàt,de ott màr cèges kocsit kap,benzin kàrtyàval"


Az autó inkább cég függő. Van ahol csak a top-top vezetők kapnak, máshol meg kb bárki.

2019. febr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!