Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van akinek, sikerült 25...

Van akinek, sikerült 25 fölött más területről IT-re váltani?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy csináltad, milyen területről váltottál, mennyi idő volt a kezdetektől a váltásig, menyire volt megterhelő, úgy érzed megérte-e?

2019. febr. 19. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne
2019. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok ilyen embert ismerek, de a legtöbbször összehasonlíthatatlanul gyengébben teljesítenek, mint azok, akik már 18-20 évesen (vagy még korábban) is guruk voltak és ezzel foglalkoztak. 25 évesen még úgy-ahogy meg lehet tanulni, de sokkal fölötte már csak akkor, ha az illetőnek nagyon fejlett algoritmikus gondolkodásmódja van (ami szintén nehezen elsajátítható túl sokkal 25 felett).
2019. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanár voltam. 26 éves valtottam first lrvel helpdeskre, ott tanultam csinaltam egy ccna vizsgat, atmentem network iranyba. Most is abban dolgozom.
2019. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre épülnek a bootcampek, rengetegen vannak 25 év felett. Alapból szűrik, hogy ki alkalmas erre, nyilván olyan karriert már aligha fut be, mint akinek az első szava delphi volt és nem anya, de attól még nem párizsis kenyér fog hó végén az ő asztalára sem kerülni.
2019. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rengetegen vannak ilyenek, főleg mostanában. Azért 25 évesen még nagyon fiatal az ember, főleg a mai világban. Vannak nagyon sokan akik 30+ évesen is még csak az egyetemet koptatják.

Rengeteg képzés, tanfolyam indul, szóval nyugodtan meg lehet próbálni. Lehet nem lesz profi az illető, de az esélye megvan rá, hogy megszereti és komolyabban elkezd vele foglalkozni.

2019. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen, energetikai mérnökként váltottam. 3 év alatt elvégeztem az informatikai egyetemet. Pénzügyileg megterhelő volt. Nekem teljesen megérte szerintem. Viszont csak akkor érdemes nekikezdeni ha tényleg érdekel és hajlandó vagy sokat tanulni.
2019. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!