Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy úgy éreztétek hogy rosszul sikerült az interjú, de végül felvettek titeket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2018. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2018. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ismerek mást is, akinél szintén volt ilyen.
2018. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Pár éve voltam interjún, ahol felvetődött egy éppen aktuális probléma. Mondtam, hogyan kell könyvelni.

Mire hazaértem, várt mail a főkönyvelőtől, hogy szerinte nem. Két napot vitáztam vele, már meg voltam róla győződve, hogy emiatt tuti bukta. De felvettek.

Aztán kiderült, hogy nem is az érdekelte, amit kérdezett (osztalékelőleg könyvelése), hanem a járulékai. Csak nem tudott kérdezni...

2018. júl. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy AC-n egy nem túl konvencionális reakcióm volt egy probélmára (és a többi résztvevő balfaxságára). Akkor ott úgy tűnt nem aratott osztatlan sikert (legalábbis 0 reakciót váltott ki a közönségből). Itt úgy éreztem, hogy ennek kapáltak.


Aztán felvettek :)

2018. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jól van, akkor talán még van remény.

Hétfőn voltam második körös interjún és úgy éreztem hogy az interjúztatóim nem kedvelnek engem, bár ennek ellenére 1 óráig ott tartottak :)

2018. júl. 13. 10:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma küldtek egy ajánlatot végül, a héten kell eldöntenem hogy elfogadom-e vagy sem :)
2018. júl. 16. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!