Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban nincs mit sajnálni...

Valóban nincs mit sajnálni egy nettó 160-as álláson?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki földbe áll a munkahelyem, így mindenkinek mennie kell. A keresetem nettó 160 volt (1 műszak szolid 9-17h).


És mindenki azt mondja ne sajnáljam mert amit kerestem az egy röhej volt Bp-en és ennél csak jobbat találok.


Én meg nem mondom nekik hogy hónapok óta lassan fél éve állást keresek és csomó helyet találtam volna de olyat ami legaéább ennyit vagy többet adott volna még 1-et se!!

Sok helyen a bruttó lett volna ennyi vagy ennyi se mint itt a nettó és műszakos munkák. AZért nem mindegy hogy 2-3 műszak vagy egy.


Szóval tényleg nincs mit sajnálni egy 160 nettós álláson? Mikor amit eddig találtam az kb bruttóbna lett volna ennyi?


2019. febr. 19. 15:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
Mi nem találunk irodába GYAKORNOKOT bruttó 400ért. Az utolsó jelölt már az interjú végén megmondta, hogy annyiért ő nem vállalja...
2019. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
En szívesen mennek oda annyiért gyakornoknak, at tudod küldeni a hirdetést? Előre is nagyon köszönöm!
2019. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

így van linket kérek én is!


de naná hogy kamu.

2019. febr. 19. 16:40
 4/28 A kérdező kommentje:

"utolsó jelölt "


Akkor semmi gond be kell hívni az utolsó előttit...

mert ugyebár 400-ért egy GYAKORNOKI állásért... a város másik feléért ér a sor nemdebár?

2019. febr. 19. 16:48
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Keleten, ez már állom fizetés, az ország olyan szinten kezd szétszakadni ,hogy már elszörnyülködik az ember.


Észak-Dunántúlon ez alatt már lassan melót se lehet kapni, míg mondjuk Kelet-Magyarországon már ez állom fizu.

2019. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
És ott a nagy Ny-Mo-n az ÁLLOM szót is két l-el írják ugye?
2019. febr. 19. 16:50
 7/28 anonim ***** válasza:
23%
Sajnáld csak akkor. Aki életképtelen, az ennek is örül. Te is ilyen vagy, így jártál
2019. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
#1 Vén tyúk is jó gyakornoknak? :D
2019. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Vén tyúk is jó gyakornoknak? :D"


Ha annak a vén tyúknak zéró agya van és elhiszi ezt a szart akkor jó.

kérj te is linket !! Hát ha aktívan embert keresnek a minimum hogy álláshirdetés kinn van!

Link hol van? Sehol.

2019. febr. 19. 16:57
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatra nem vettem észre, hogy a kérdező a munkaügyi troll.
2019. febr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!