Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban nincs mit sajnálni...

Valóban nincs mit sajnálni egy nettó 160-as álláson?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki földbe áll a munkahelyem, így mindenkinek mennie kell. A keresetem nettó 160 volt (1 műszak szolid 9-17h).


És mindenki azt mondja ne sajnáljam mert amit kerestem az egy röhej volt Bp-en és ennél csak jobbat találok.


Én meg nem mondom nekik hogy hónapok óta lassan fél éve állást keresek és csomó helyet találtam volna de olyat ami legaéább ennyit vagy többet adott volna még 1-et se!!

Sok helyen a bruttó lett volna ennyi vagy ennyi se mint itt a nettó és műszakos munkák. AZért nem mindegy hogy 2-3 műszak vagy egy.


Szóval tényleg nincs mit sajnálni egy 160 nettós álláson? Mikor amit eddig találtam az kb bruttóbna lett volna ennyi?


2019. febr. 19. 15:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem kell azt gondolom magyarázkodnom neked. Nyilván aki megkapta tőlem a linket is olvassa ezt. Ha akar egy hozzád hasonló szellemi sérülttel beszélgetni akkor max ír ő is :)
2019. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

" Nyilván aki megkapta tőlem a linket is olvassa ezt"


Na !!

akkor jelentkezzen már aki megkapta!!

2019. febr. 21. 20:13
 23/28 anonim válasza:
0%

"aki megkapta tőlem a linket is "



Én kértem 2x is privátban és nem jött meg! Hazudik a trógere!

2019. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én is kértem ! Nekem se jött semmi...

Érdekes...

2019. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött semmi.
2019. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Na jó lesz már a kamuprofil gyártásból.


összesen 2 ember írt rám, az egyik a kérdező aki akit természetesen azonnal letiltottam és még valaki, aki normálisan kérte a linket, neki el is küldtem.

2019. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

"aki normálisan kérte a linket, neki el is küldtem.


"


a nagy szart küldted..... ugyanis az a kettő aki rád írt MINDKETTŐ ÉN VOLTAM!!

Khm


szar hazug.

2019. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#17

> "Hát eddig nem találtam nemhogy jobbat még ilyet se. Főváros. Per pill sajnálom nagyon mert még ilyen se lesz úgy néz ki. Na attól nem félek hoyg állás nélkül maradok de kapom majd valahol a 100-110-max 120 nettókat."

Milyen munkakör? Milyen szakterület?

Ezek a fizetések nagyon a fizetési ranglétra alját jelentik, piaci környezetben a legértéktelenebb, legdömpingebb munkák fizetnek ennyit (pl. generic irodai robot, betanított munkás), bár sokszor még azok is többet adnak.

Lehet, hogy érdemesebb lenne valamilyen más területen körülnézni.

2019. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!