Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a börtönőrök munkája...

Milyen a börtönőrök munkája Magyarországon?

Figyelt kérdés
Elsősorban a munkahelyi légkörre, a kollégákkal és elítéltekkel való kapcsolatra, a beosztásra, feladatokra lennék kíváncsi. Nehézségek és pozitívumok egyaránt érdekelnek. Megköszönném, ha valaki aki jártas a témában, ott dolgozik vagy dolgozott, részletes felvilgáosítást tudna adni!

2019. febr. 21. 19:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Épp ma olvastam, hogy 1200 ember hiányzik a BV-ből, ez alapján nem lehet túl jó meló.
2019. febr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm az volt. Meg is lepődtem, egy halk szavú, vékony, alacsony nő. Azt mondta, hogy nem volt a rabokkal különösebb gond. Ez nem egy szakmunkásképző, ahol hőbölögnek a deviáns gyerekek a tanárokkal. Azt mondta kellőképp be vannak azok ott tojva, csinálják, amit mondanak nekik. Azért a legtöbb nem a többszörös sorozatgyilkos, inkább megélhetési bűnöző. Viszont amikor terhes lett kiiratta magát, mert azt mondta veszélyezteti az egészségét. Tetvesek, mosdatlanok, rühesek, bármit összeszedhetsz tőlük. A kollégákkal volt baja, sok volt a szemétkedés egymás közt (ez amúgy bármelyik munkahelyen lehet). Gyerekszülés után nem ment oda vissza, azt mondta nekik is nagyon nagy a szigor, ha pár percet késik a melóból már következményei vannak, és ugye amikor egy 2 éves gyereket viszel bölcsibe, nem életbiztosítás, hogy nem fogsz elkésni a melóból miatta.
2019. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen ez nehéz lehet, hogy a családi dolgokat is össze tudja az illető egyeztetni a munkájával, mert én is úgy hallottam, hogy itt elég szigorúak a szabályok.

Meg tényleg sokszor hallani, hogy elhagyják a pályát, így már érthető miért...

2019. febr. 24. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!