Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten jobb, mint Pécsett?

Budapesten jobb, mint Pécsett?

Figyelt kérdés

Mármint állás és fizetés szempontjából..

Aki Pécs és környékéről költözött fel Budapestre, jobban boldogul?



2019. febr. 22. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Jobb.

Fizetés, karrier szempontjából is sokkal jobb.

2019. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Állás és fizu szempontjából Bp a jobb-nem kérdés, de Pécs szebb, nyugalmasabb.
2019. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Eredendően pécsi vagyok, néhány éve Budapesten dolgozok. Évekkel ezelőtt kaptam egy ajánlatot egy budapesti cégtől, az akkori fizetésemhez képest jócskán magasabb összeggel. Végül mégsem vállaltam el, mert hiába lett volna kb 100 ezerrel több a bruttóm, ha szobát bérlek, akkor sem marad több, mint otthon.

Végül továbbképeztem magam, és jóval többért már költöztem, de az albérletárak miatt mindenképpen mérlegelj. Egy kollégám nemrég költözött, azt mondta, 50nm körüli albérleteket 160 ezrekért adnak ki (+rezsi).

2019. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Így van, külvárosban 46 nm panel: 150+rezsi (az is kb.45)+10-es a bkv bérlet. Így 205 nettód már huss is...Erre rájön a havi étel, ital, szórakozás, tisztálkodószerek...300 nettó alatt nem éri meg költözni.
2019. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

"Így van, külvárosban 46 nm panel: 150+rezsi"


Jó az 100+ rezsinek is.

2019. febr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
140-160+rezsi+közös, de ezek már kétszobás lakások, egy lakótárssal simán ki lehet jönni a feléből.
2019. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!