Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgoznak a fiatalok?

Mit dolgoznak a fiatalok?

Figyelt kérdés

Akik tömeg számra végzik el akár egy bölcsészkart bármit, és sokan sírnak hogy nem tudnak elhelyezkedni, vagy nincs gyakorlat vagy nem ér semmit.

De mindenki pénzből él, ha nincs pénz akár egy üveg ásványvizre az ember szomjan hal ügye.

TEhát valamit csak dolgoznak.

De mit dolgoznak? Hogyan lehet munkához jutni én marketingesnek tanulok, de több ezren tanulják ugyanezt, és ha végzek milesz?

Dolgoztam már diákként gyárban, nem sok fiatalt láttam,. meg úgy sehol,Inkább 40 éves + okat.

Szóval tényleg nem tudom hogy a legtöbb huszonéves, egyáltalán dolgozik e? Vagy miből élnek? És stb.


2019. febr. 24. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (multi cég) sok fiatal dolgozik, a kereskedelmi osztályon is.

A duális hallgatók gyakran oda mennek vissza, amelyik céggel szerződésük volt. Sokan mennek mumltilevel markingbe. Illetve pénzügyi tanácsadónak, üzletkötőnek, telefonos ügyintézőnek.

Aki nem talál semmit, azok gyorséttermekben, multi áruházakban kötnek ki. Gyárban többnyire csak nagyon végső esetben.

2019. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 3rd level network engineer vagyok egy multinál
2019. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyárban, nagy áruházakban, éttermekben stb.

Fiatalként, valamilyen diplomával azért nem túl nehéz elhelyezkedni és most nem csak a legalja pozíciókra gondolok. Nyilván a fizetés szinte 100%, hogy sz*r lesz, de nem marad munka nélkül az biztos.

2019. febr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Galaxis Utikalauzban a telefonmosókat és marketinges előadókat beetették azzal, hogy az egész galaxist fel fogja falni egy hatalmas űrkecske, aztán egy trajektóriás izével kilőtték őket az űrbe.
2019. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!