Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnátok egy ilyen...

Mit csinálnátok egy ilyen munkahelyen egy ilyen főnökkel?

Figyelt kérdés

Át akartam menni másik munkahelyre mert a jelenlegi már nagyon rossz számomra.


Kevés a fizetés (150 netto) és rosszindulatúak a munkatársak.


A főnök pedig konkrétan megakadályozta a munkahelyvaltasomat. Latba vetette az ismeretségét.


Ti felmondanátok ezekutan?


2019. febr. 26. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ne mondd neki, hogy hova mész tovább, ennyi.
2019. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen mondj fel, nem rabszolga vagy. Nettó 150-ért 2014-ben szabadott dolgozni utoljára, idén már legalább nettó180-190-t próbálj, közös érdek is, mert ha ennyiért dolgozik valaki, sosem emelkednek tovább a bérek. :)


Illetve ne áruld el neki, hogy hová mész dolgozni, ne írd ki facebook-ra vagy linkdin-re stb. akkor hogy tudna keresztbe tenni? sehogy :)

2019. febr. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a főnöknek árultam el persze, hanem a közvetlen munkatársamnak aki egy jó pontért beköpött....
2019. febr. 27. 08:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy
2019. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos az ,,ára'' annak, soha nem szabad pillatnyi örömökbe kikotyogni azt amit felhasználhatnak ellened. (Nyilván kaptál valami értesítést ..épp dolgoztál, hogy felvettek, és pillatnyi örömben ezt könnyű olyan embernek elmondani, akiben esetleg nem is bíznál, de ebbe a hibába próbálj mostmár ne esni, legközelebb érezni fogod, hogy mikor van ez), próbálkozz az új munkahelyen ennek ellenére is, nem tartom még most se reálisnak, hogy kirúgatna (de ha mégis, még legalább 1000 opció van ahova mehetsz...) Nem szabad félni attól, hogy nem lesz munka, aki dolgozik, annak lesz tapasztalata, azzal meg úgy is felvesznek főleg ha legalább kicsit is munkaerőhiányos terület. Az önéletrajzba pedig nem kell feltüntetni mindent, én pl ahol 1-2 hónapot dolgoztam nem tettem bele, ha nagyon kérdezősködtek akkor elárultam, de rossz néven nem vették :) sok sikert az új helyen, vagy a következő új helyen, legközelebb pedig csak a férjedben/feleségedben vagy barátokban bízz, a munkakapcsolatokat pedig érdemes szétválasztani a baráti kapcsolatoktól.
2019. márc. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez rendben van de akivel már 100 éve együtt dolgozom azért attól nem vár ilyet az ember.


De mégis megtörtént...

2019. márc. 1. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!