Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megszűnt a hónapos próbaidő...

Megszűnt a hónapos próbaidő alatt a munkaviszonyom. Azóta nem kapok rendes állást (1,5 hónap). Mi lehet az oka? Az első körös meghallgatásokon sikeres vagyok, de valahogy nem jön össze. Összefüggésben áll a kettő ( volt munkahely)?

Figyelt kérdés

2019. márc. 4. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Közszféra?
2019. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy multi
2019. márc. 4. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha esetleg arra gondolsz, hogy valahogy elterjedt a multik hr-esei között, hogy veled nem érdemes együtt dolgozni, ezért kiszórnak, akkor azt mondanám, hogy nem valószínű.
2019. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan erre gondoltam. De valami hasonló. Ismim szerint feleslegesen parázok. De ilyen még nem fordult elő velem, így rá akartam kérdezni
2019. márc. 4. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, pedig fiatal vagyok és ahhoz képest már van némi tapasztalatom. Csak olyan munkákra jelentkezek, amiknél megfelelek a követelményeknek, minden pont benne van az életrajzomban. Már lejjebb adtam az igényeim, mert irodai adminisztráció lett volna a fő célom. Már boltba is jelentkeztem és telefonos munkára... Bele vagyok fáradva már teljesen, nem gondolom, hogy értéktelen ember lennék, aki sehova nem kell. Jól mennek az Office alkalmazások, pontos vagyok, figyelek a megjelenésemre is. De még csak hívásokat sem kapok! Szerintem el kell menni ebből az országból, olyan helyre, ahol megbecsülik fizetésben és más szempontból is az embert. :(
2019. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!