Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Megszűnt a hónapos próbaidő alatt a munkaviszonyom. Azóta nem kapok rendes állást (1,5 hónap). Mi lehet az oka? Az első körös meghallgatásokon sikeres vagyok, de valahogy nem jön össze. Összefüggésben áll a kettő ( volt munkahely)?

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, HR

márc. 4. 15:35  Privát üzenet  

A válaszok
Közszféra?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 4. 15:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Dehogy multi

# 2/5Időpont márc. 4. 15:47 Privát üzenet
Akkor ha esetleg arra gondolsz, hogy valahogy elterjedt a multik hr-esei között, hogy veled nem érdemes együtt dolgozni, ezért kiszórnak, akkor azt mondanám, hogy nem valószínű.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 4. 16:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem konkrétan erre gondoltam. De valami hasonló. Ismim szerint feleslegesen parázok. De ilyen még nem fordult elő velem, így rá akartam kérdezni

# 4/5Időpont márc. 4. 16:02 Privát üzenet
Én is így vagyok, pedig fiatal vagyok és ahhoz képest már van némi tapasztalatom. Csak olyan munkákra jelentkezek, amiknél megfelelek a követelményeknek, minden pont benne van az életrajzomban. Már lejjebb adtam az igényeim, mert irodai adminisztráció lett volna a fő célom. Már boltba is jelentkeztem és telefonos munkára... Bele vagyok fáradva már teljesen, nem gondolom, hogy értéktelen ember lennék, aki sehova nem kell. Jól mennek az Office alkalmazások, pontos vagyok, figyelek a megjelenésemre is. De még csak hívásokat sem kapok! Szerintem el kell menni ebből az országból, olyan helyre, ahol megbecsülik fizetésben és más szempontból is az embert. :(

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 6. 13:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Próbaidő alatt felmondás 1-2 hét után?
Szerintetek fizetés nélküli próbaidő alatt el fognak engedni néha vezetni?
Van itt olyan, aki próbaidő alatt felmondott munkahelyén? A következő munkahely állásinterjúján mit mondtatok? Miért mondtatok fel ilyen rövid idő alatt?
Állásinterjún megkérdezhetem, h aki helyére keresnek, az miért ment el?
Új munkahely esetén érdemes beleírni a szerződésbe, hogy próbaidő alatt és után mennyi a fizetés?
Milyen jogi következményei lehetnek, ha PRÓBAIDŐ ALATT egyszer csak fogom magam és szó nélkül nem jövök be többet a munkahelyre?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!