Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 25+ évesen diplomázok és...

Ha 25+ évesen diplomázok és egészed addig nem volt bejelentett állásom, akkor azért gyakornoki pozicióra vajon felvesznek?

Figyelt kérdés
Ha nem is tudok semmit sem írni az önéletrajzomba, csak a végzettségem.
2019. márc. 7. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A diploma megszerzése után vagy hogy érted? Nem hinném, hogy probléma lenne a főállással sem, ha addig hallgatói jogviszonyod volt az önéletrajzod szerint és nem otthon döglesz még 5 évet. Gyakornoki pozíciók esetén az a lényeg, hogy megszerezd a tapasztalatot. Láttam már olyan helyet, ahol gyakornoktól is elvárnak tapasztalatot, ez egy vicc. :D
2019. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdező arra gondolt, hogy nulla tapasztalattal hogy a búbánatba vennék fel főállásba?


Jelentkezz ide is és oda is. Szakmai gyakorlaton voltál az egyetem/főiskola mellett? Mármint cégnél írtad a szakdolgozatot? Mert akkor írd bele, hogy szakmai gyakorlat 2x4 hét (vagy amennyi volt) xy cégnél. Írd be a munkahelyhez. A kísérőlevélbe pedig, hogy itt és itt végeztem, a szakdolgozatomat itt írtam ilyen címmel.

2019. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallgatói jogviszonnyal szokás gyakornoknak menni, hallottam már 30 évesről is duális képzésen, sok fizetésre viszont ne számíts, kb. egy aldis eladó is sokkal jobban fog keresni nálad.
2019. márc. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pályakezdők után adókedvezmény jár, tehát fel fognak venni valahova, ha életképes diplomád van, ne aggódj.
2019. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!