Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok megéri? 12ezer...

Mit gondoltok megéri? 12ezer naponta?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kezdjük ott, hogy eddig tanultam és nem voltam rákényszerítve, hogy el kelljen járnom dolgozni, de azért némi plusz azért még nekem is jó lenni?! Talán azthiszem...

Szóval, az említettekből kivehető, hogy lövésem sincs mennyire kemény az adott szitu és hát jah..

Van egy ismerős akinél lehetne segédmunkásként dolgozni (építkezésen). Mennyire durva egy ilyen?

Nem azt mondom, hogy egész életemben nem csináltam sose semmit, mert amikor kellett segítettem lenyírtam a füvet fát vágtam segítettem a kertben, de ott annyit csináltam amennyit bírtam és abbahagytam... Ha valakinek dolgozom akkor evidens, hogy ilyet nem lehet csinálni... És félre értés ne essék, nem a fűnyírást akarom összehasonlítani mondjuk például az általa említett csempepakolással, de most ez jutott eszembe...

Nektek mi a véleményetek? Megpróbáljam? Valakinek van ilyennel tapasztalata?



2019. márc. 10. 00:44
 1/7 Blájen,tudoood válasza:
66%
Szevasz! Próbáld ki! 12 ezer naponta? Én kb 500-600 ft-os órabérben kezdtem a mostani munkahelyemen. Most nyílván többet fizetnek,de ezért tettem is. Gondolj bele,elvégezted az iskolát,dolgozol havonta kb. 20 napot. Nem rossz "zsebpénz" vagy egy kis plussz lenne,ahogy te fogalmazol.
2019. márc. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legális Technocol ***** válasza:
16%
Csak míg aki 5-600 forintos órabérben dolgozik az legalább bejelentve teszi, addig a jól fizetett kőműves-segéd állások nem épp erről szólnak. Gyakran van ellenőrzés, ha elkapnak nagy lesz ám a bírság amit rádbasznak.
2019. márc. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
El fogsz fáradni. Nem vészes meló de alkat kell hozzá nekem van több ilyen segedem. Könnyebb mint a mekiben tizede meló , de néha el kell tolni egy talicskat. Azt órankent 2x15 percet dohányozni ez a legnehezebb része
2019. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pesten van akkor ez kevés. 15-20 ezer kb a napi kereset. Arra figyelj, hogy napi kifizetésben legyél, max hetiben.
2019. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpsem! 12ezer / nap, ki tudja hány órában egyáltalán nem jó üzlet. A semminél minden jobb, de tényleg ez lenne az egyetlen pénzszerzési lehetőség? Akkor inkább már mennék a (logisztikai)gyári munkába, ott nettó 1500-1600 at fizetnek most óránként, ami 8 óra munka, és ebben a 8 órában a szünet is benne van, tehát az is fizetik. Pl: DHL, TNT.
2019. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit tanultál? úgy értem, ha tanultál és nem a 8. általánosig és nem érettségiig jutottál el, akkor ne a kőművesre pazarold az idődet. Hagy annak, akinek tényleg csak a 8. osztály vagy vmennyi van meg.

Érdekes, hogy nem volt fontos dolgoznod, tanultál és a kőművesig jutsz el...


A lényeg, ha mégis kőműves, akkor figyelj arra, hogy bejelentett legyél, mert ha nem, akkor egy esetleges balesetnél, ellenőrzésnél előfordulhat, hogy igen negatívan jössz ki. És nemcsak az ottani idő alatt történhet baleset, hanem oda-vissza. Hát igen, a kifizetés is fontos, mert Te a munkáddal fizetsz, a munkaadó meg pénzzel fizet(ne). Szóval, gondold át!

2019. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Vidékről van szó és egyébként nem nagyon merültem bele, hogy milyen lehetőségek vannak, de nem túl nagy a választék úgy, hogy max 1-2 hónapot dolgoznék.

Érettségizem idén és jelenleg már ugye a felvételi időszakba is benne vagyunk.

99%, hogy nem lennék bejelentve, ami engem nem nagyon zavar (nem látom át stb.. Valszeg ebből adódik) Az ismerős egyébként fürdőszoba felújításokkal foglalkozik.

2019. márc. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!