Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem kapok emailt a részlete...

Ha nem kapok emailt a részletekkel, attól még várnak az állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Már a második alkalommal történt, hogy megbeszéltünk egy interjú időpontot és utána nem küldték el a megígért emailt. A legutóbb sajnos elfelejtettem a cég nevét és így nem tudtam a címet sem megkeresni.

Most megjegyeztem, így meg tudom találni a helyet. Az email címem egyszerű, szóval lehet csak elfelejtették elküldeni. A beszélgetés rövid volt, szóval ez alapján nem hiszem, hogy meggondolhatták magukat. Mással is előfordul ez, hogy nem küldenek e-mailt a cégek? Ugye ennek ellenére még várnak az interjúra? Sajnos a sok ismeretlen szám közt nem is emlékszem már melyik volt ez a szám, így felhívni sem tudom.



2019. márc. 12. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Telefonon le van beszélve akkor minek küldjenek emailt?
2019. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem mondták meg pontosan a cég címét és azt mondták, hogy elküldik. Az ember sok helyre jelentkezik, általában mikor felhívják, nem tudja pontosan, hogy melyik cég és hol van pontosan a munkahely. (sokszor a hirdetésben is csak a kerület van benne)
2019. márc. 12. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondták, hogy elküldik, de nem tették, akkor kérdez rá a telon, hogy most mi van.

Miután ezt többnyire HR-es 3.14csák csinálják, sokat nem lehet várni tőlük...

2019. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Az interjúkat jellemzően a HR gyakornokok, vagy junior recruiterek szervezik, akiknél nagyobb a hibaszázalék.

De ez nem azt jelenti, hogy neked balfäsznak kell lenned, sőt! Hívd fel őket nyugodtan, hogy mi van már...

2019. márc. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!