Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az önéletrajzomba beírom,...

Ha az önéletrajzomba beírom, hogy mennyi az IQ az előnyt jelent?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ,hogy ha bele írom akkor az előny vagy hátárny-e? Nem azért ,hogy játsszam az eszem csak ,hogy lássák ,hogy jó a logikám és tudok gondolkodni

2019. márc. 12. 17:35
1 2
 11/16 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%
Azonnal kukába mész.
2019. márc. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

"az IQ ugyanis semmit nem mond ki rólad, nem logikát tesztel, hanem csak lexikális tudást."


Hát ezt igencsak rosszul tudod.

2019. márc. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 TappancsMancs ***** válasza:
90%

Szerintem is inkább írd körbe, minthogy így direktben legyen benne, mert ilyennel nem szoktak nyitni egy ismerkedéskor az emberek, és az önéletrajz is ennek egy formája. Visszatetszést keltene.


Ha ez egy hivatalos és nem csak internetes teszt eredménye, akkor érdemes lehet olyan munkakört keresni, ahol ez kamatoztatható, sőt akár célirányos végzettséget is letenni hozzá.

2019. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
81%
Szerintem se nagyon erőltesd, úgy jönne le, mintha erre vernéd magad, egyszerre néznének önteltnek és hülyének.
2019. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Fehérgalléros munkánál írd be a képességek közzé, hogy "magas intelligencia", és zárójelben odaírhatod az értékét is, de inkább csak akkor, ha megbízható teszten szerezted.

Én diszkréten az utolsó rovatba, az Egyesületi tagságok részbe írtam be, hogy Mensa HungarIQa Egyesület.

2019. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyesületi tagságok? Az meg minek egy önéletrajzba?
2019. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!