Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így be lehet írni a cv-be a...

Így be lehet írni a cv-be a nyelvet?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és gyakornoki állásra jelentkeztem.

A nyelvtudásnál, ha most tanulunk egy idegen üzleti szaknyelvet és majd decemberben lesz a nyelvvizsga ,akkor azt hogy írjam be a cv-be?



2019. márc. 13. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

nyelvvizsga: angol xfok, jelenleg idegen üzleti szaknyelvet tanulok


a kísérőbe írd be, angolul x fokon beszélek, jelenleg x tanfolyamon, magán úton, saját kútfőből, stb. üzleti szaknyelvet tanulok, amely decemberben nyelvvizsga lehetőséggel zárul.


Nekem ez jutott az eszembe, hátha lesz még másnak más, aztán gyúrsz egyet. :))

2019. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A munkáltatót nem az érdekli, hogy van-e róla papírod, hanem az, hogy tudod-e használni. Tehát nyugodtan írd be, akkor is, ha nincs nyelvvizsgád, ellenben számíts rá, hogy lesz a meghallgatásnak angol nyelvű része is. Ha úgy érzed, hogy azon nem mennél át, akkor meg inkább ne írd be.
2019. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a nyelvvizsga a kutyát nem érdekli a versenyszférában, a reális tudás lesz az érdekes
2019. márc. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem valami közszférás szemétdomb a cél, akkor teljesen mindegy, hogy milyen tanfolyamok meg nyelvvizsgák vannak a kezedben. A1-től C2-ig terjedő skálán hol vagy és ezt mennyire tudod bizonyítani az interjú közben. Minden más csak sallang, én például nyelvvizsgát be sem írok, csak annyit, hogy angol C2 német, spanyol, olasz, norvég C1. Pötyögök valamennyire más nyelveken, megértem a spanyol miatt a portugált meg a német miatt a hollandot a norvég miatt meg a másik két skandináv nyelvet, de nem beszélem őket, szóval az sokat nem ér, pont mint a jelenleg nagyjából B1 orosztudásom.
2019. márc. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Közszférás szemétsomb...

De mindegy,úgy írtam eb simán hogy közép,felső...

Nem írtam betűkkel nyelvvizsgát.

2019. márc. 14. 08:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1vok

5#a közszférás szemétdomb intézi a nyugdíjat - amíg meg nem szüntetik, a tb-t, ha az ember balesetet szenved és pont van munkahelye, a jogsit, ha véletlenül a vezető elhagyja, a virágboltban nem tudják kiállítani...

Gondolom a sok nyelvismereteddel - amihez nagy-nagy gratula - már nem vagy a húszas éveid elején, szóval a kérdező szerintem írja csak bele, hogy vmi pluszt tanul, ellenben azt fogják gondolni, hogy ő is csak a családról, a vásárlásról, a házimunkáról tud beszélni.

2019. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, van még egy másik szakom,amit korábban kezdtem,de abbahagytam.
2019. márc. 15. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:

6. vok, hát jó kérdés, hogy a félbehagyott szakot érdemes-e beleírni, mivel úgy tűnik, hogy amit elkezdtél, azt nem fejezed be. De lehet úgy is venni, hogy mertél váltani. Nézőpont kérdése. :( Erre nincs ötletem, de a nyelvismeretet írd be mindenképp, és tényleg elég a minősítés, hogy közép, felső. Majd az állásinterjún letesztelik.

Sok sikert kívánok!

2019. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!