Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért költöznek külföldre a...

Miért költöznek külföldre a magyarok ha ugyanolyan színvonalon élnek kint?

Figyelt kérdés
Például itthon is egy ford focust vezetne, külföldön ugyanezt teszi. Itthon is egy átlagos lakásban lakna, külföldön is. Akkor miért vándorolnak el ennyien?

2019. márc. 15. 15:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Még ha igaz lenne is az anyagi oldal, ahogy te állítod, odakint egészen más a légkör. Mosolygósak, udvariasak az emberek, még a közlekedési kultúra is klasszisokkal jobb.
2019. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Estádio de Felchút ***** válasza:
79%
Az emberek miatt is. Magyarországon egyszerűen undorító, hányingerkeltő a humanoid állomány. Nagyon kevés az értékes ember.
2019. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer egy videóban mondta egy csaj, hogy kiment/gy külföldre, mer' inkább ott legyen honvágya, mint itthon/otthon
2019. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Mert kint úgy lehet munkát vállalni, hogy abból te is kapsz valamennyit, nincs ennyi adó mint ebben az országban, jó sokat félre lehet tenni ha ügyes az illető, mint én. Ja és nem örökre mennek, itthon kell elkülteni a mammont.
2019. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem úgy élek Németországban mint otthon. Egy hasznavehetetlen Bsc-s oklevéllel nem tudtam elhelyezkedni, használható szakmám nincs. Esetleg betanított munkák lettek volna, abban a vidéki kisvárosban ahol a szüleimmel laktam. Kereshettem volna jó esetben 100-150 ezer nettót havonta. Németországban betanított munkával a nettó 1800 euró mindig megvan, de mostanában már inkább a 2000 nettó. Ezért dolgozok 180-190 órát egy hónapban. Egy egyszobás lakást bérelek 400 euróért, üzemanyagra és élelmiszerre elköltök még kb. 300 eurót. Megmarad legalább 1100 euró havonta , amivel azt csinálok amit akarok. Ez azért nem ugyanaz.
2019. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 viki0925 válasza:
100%

Tipikus keleti blokkos hozzaallas, amikor az auto alapján ítélnek.

8 éve élünk No-ban, nem azon a szinten, mint előtte MO-n. Nem kaviárt eszünk, es nem hawaiira járunk, de több mindent megengedhetünk magunknak.

2019. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
14%
Azért, mert ott nem látják a rokonok, hogy egy lyukban nyomorog, és fillérekért robotol.
2019. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A probléma az, hogy ha Magyarországon vacak munkád van, akkor nyomorogsz. Németországban ugyanazzal a vacak munkával lehet kényelmes életed. Nem luxus életed, de ember módján tudsz élni. Ez a nagy különbség.
2019. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

#3


Mert az angolok nem igenytelenek mi? Eddig akarmilyen angolnal voltam lakasban olyan volt mint a ciganyputri kb. Koszos mocskos igenytelen. Olyat is lattam aki ugyanazzal a ronggyal takaritotta a wc-t es a mosogatot is. Tudnam meg folytatni a sort....

De mi vagyunk ague a balkaniak....

2019. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
*mi vagyunk ugye
2019. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!